Jak wyświetlić favicon na mojej karcie Safari?


14

Chcę wyświetlić favicon na karcie Safari:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Używam Yosemite 10.10. Próbowałem Glims , wydaje się , że nie działa z Yosemite.

Zastanawiam się, czy istnieją inne sposoby na ulepszenie tego natywnie lub za pomocą narzędzia innej firmy.


1
Jak wspomniano w odpowiedzi z @lid, ikony ulubionych nie są już wyświetlane w przeglądarce Safari 8. Zostały one ponownie wyświetlone w nowej wersji El Capitain systemu OS X, która zostanie wydana pod koniec tego roku
Jules

Czy możesz wskazać, gdzie dokładnie mają być wyświetlane te ikony? Na pasku adresu? Na każdej karcie obok tekstu? Na pasku zakładek? Gdzieś indziej? Jakaś kombinacja powyższych?
Zmodyfikuj

Na każdej karcie obok tekstu? (Wraz z tym, gdzie już są pokazane)
cmarangu

Odpowiedzi:


4

Nie jest to możliwe w obecnej wersji Safari 9 lub 9.1.

Jeśli, tak jak ja, naprawdę chcesz tej funkcji, skorzystaj z formularza Apple Safari w celu przesłania opinii do Apple.

Oni słuchają opinii klientów, mogę was zapewnić, a jeśli chodzi o funkcje, takie jak ten, liczba wniosków jest niezbędne.


3

Istnieje teraz rozwiązanie tego problemu: stworzyłem Faviconographer , aplikację, która będzie nakładać karty Favicons dla Safari. Nadal jest to obejście w porównaniu z natywną funkcją Safari, ale działa zaskakująco dobrze.


2

Safari 10.0.2: ikony przypinane są wyświetlane podczas przypinania karty.

To odpowiada na twoje pierwotne pytanie, chociaż nie jest to, o co chciałeś zapytać :)


Och fajnie, nie wiedziałem o przypinaniu zakładek, również pojawiają się w zakładkach, po prostu zdałem sobie sprawę, że mimo tego, że widziałem to przez cały czas.
cmarangu

1

Od Safari 8, ku mojemu rozczarowaniu, ikony ulubionych nie są już wyświetlane na pasku kart.

Jednym z rozwiązań jest użycie SafariStand i EasySIMBL . Po zainstalowaniu (patrz instrukcje na stronie SafariStand) otwórz ustawienia SafariStand i zaznacz „Pokaż ikonę na pasku kart”. Spowoduje to powrót ulubionych do zakładek.


2
Nie używaj SafariStand - to złe rozwiązanie. Próbowałem i dodałem wiele wyskakujących okienek do prawie każdego kliknięcia, które zrobiłem. W końcu to usunąłem!
Yuki,

+1, ponieważ SafariStand jest nadal kompatybilny z High Sierra / Safari 11: github.com/anakinsk/SafariStand/releases/latest Nie otrzymałem problemu zgłoszonego przez Yuki.
Alex Wally

1

Począwszy od Safari 12.0 jest to już możliwe. W Preferencjach możesz teraz wyświetlać ikonę ulubionych w nowych ustawieniach kart.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


0

Nie możesz Ale obejściem tego problemu jest użycie tego rozszerzenia Safari, aby dodać emoji do zakładek zamiast ikon ulubionych. W przypadku wielu popularnych witryn istnieje emoji, które ściśle pasują do ulubionych lub marki!


-1

Wystarczy użyć Glims i zainstalować go w trybie „Lite”.


Szukamy długich odpowiedzi, które zawierają wyjaśnienia i kontekst. Nie udzielaj odpowiedzi tylko w jednym wierszu; wyjaśnij, dlaczego Twoja odpowiedź jest poprawna, najlepiej z cytatami. Odpowiedzi, które nie zawierają wyjaśnień, mogą zostać usunięte.
Tetsujin,

1
Wygląda na to, że jest to tania próba reklamowa Glimpse, która ma najnowsze wydanie w 2013 roku.
sorin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.