Czy możesz używać Apple Watch z iPodem touch?


9

Być może otrzymuję nowy zegarek Apple Watch. Zanim się nad tym zastanowię, chcę wiedzieć, czy mogę go używać z iPodem 5. generacji zamiast z iPhonem.

Czy zegarek Apple jest zablokowany tylko na iPhonie 6, czy mogę go używać z iPodem Touch. Jeśli mogę go używać z iPodem, jakie funkcje utracę lub jakie będą dostępne.


nie, tylko iPhone
Ruskes

Odpowiedzi:


9

Na każdej stronie o Apple Watch na dole strony znajduje się informacja, że ​​Apple Watch:

Wymaga iPhone'a 5 lub nowszego.

Oznacza to brak iPoda touch.


1
Widziałem o tym, ale nie wiedziałem, że to oznacza tylko iPhone'a lub iPhone'a i iPoda. Myślałem, że to znaczy, że to nie działa na Androida. Dzięki
iProgram

8

Ze strony internetowej Apple: „Apple Watch współpracuje z iPhone'em 5 lub nowszym z najnowszą wersją iOS, która wprowadza aplikację Apple Watch. Upewnij się więc, że wszystko jest aktualne”

Uwaga: chociaż mówi „Wymaga iPhone'a 5 lub nowszego”. w przypisach na samym dole http://www.apple.com/watch/technology/ wspomnianych przez Matthieu Rieglera, należy jednak pamiętać, że zarówno iPhone 5, jak i nowszy muszą mieć co najmniej iOS 8.2 lub nowszy. Tak więc iPhone 5 z systemem iOS 7.x nie będzie działać z Apple Watch.-3

Nadal możesz z niego korzystać. Jedyne, na co pozwala mu telefon, to dzwonienie, odbieranie SMS-ów, sprawdzanie przebytej odległości (GPS) lub inne kluczowe funkcje, takie jak aparat. Wszystko inne jest nadal dostępne, aby mógł połączyć się z Wi-Fi.


1
Ale iPody nie mają GPS '
Jason Salaz
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.