Jak mogę wyeksportować swoje notatki iPhone'a do plików tekstowych, zachowując datę modyfikacji?


10

Mam setki notatek na moim iPhonie. Chcę je wyeksportować do innego programu, który może importować pliki tekstowe. Próbuję zachować datę modyfikacji (np. Przechowując ją w dacie modyfikacji pliku lub umieszczając gdzieś datę w pliku). Jeśli jest jakiś sposób na zachowanie daty utworzenia (nawet jeśli jest przechowywana), to też jest pożądane.

Czy jest na to sposób? Mam zarówno komputer Mac, jak i PC.


Odpowiedzi:


4

W OS X są one automatycznie synchronizowane z Mail.app. Po lewej stronie ekranu znajduje się sekcja z napisem „Notatki”. Jeśli chcesz, mogę publikować zrzuty ekranu później (obecnie nie na moim MacBooku).

Oto sposób na zsynchronizowanie ich z kontem Google. Jest to całkiem fajne i prawdopodobnie najlepszy sposób synchronizacji między wieloma komputerami / urządzeniami. Sprawdź to. Jeśli nie masz konta Google, być może warto teraz lol.

Mam nadzieję że to pomoże!


Niestety tak już nie jest w przypadku OS X 10.9 i iOS 7, wygląda na to, że osierocili notatki pozostawione na moim iPhonie.
andrewb

1

iTunes może skonfigurować synchronizację notatek z MS Outlook lub OS X Mail (OS X> 10.5.8) . Można to skonfigurować na karcie informacyjnej urządzenia w iTunes, a synchronizacja nastąpi, gdy urządzenie zostanie podłączone do komputera kablem USB.

W programie Outlook możesz zapisywać notatki jako pliki tekstowe. Do notatek dołączono datę utworzenia i modyfikacji. Zapisanie jako tekstu spowoduje usunięcie niektórych z tych informacji.


Regularnie tworzę notatki, gdy pracuję przy komputerze. Jest to o wiele szybsze niż wpisywanie ich na ekranie iTouch.
SpecKK
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.