Który MacBook nie ma fanów?


10

Chcę kupić MacBooka Pro (13 "), ale chcę, żeby był tak cichy, jak to tylko możliwe. Więc który MacBook Pro nie ma wentylatora? Tylko procesor Genwell 5 Broadwell?


10
Będąc produktami Apple, wszystkie MacBooki mają dużą liczbę wściekłych fanów. ;)
Bogaty

Odpowiedzi:


30

Niedawno ogłoszony 12-calowy ekran MacBook Retina (początek 2015 r.) Będzie pierwszym pozbawionym wentylatora komputerem MacBook, który pojawi się w sprzedaży.

MacBook Air (11 ”i 13”) i MacBook Pro 13 ”mają jeden wentylator, MacBook Pro 15” ma dwa.


6
to jest to, ale przez większość czasu nic nie usłyszysz od tych fanów
Laszlo

4
W lecie przy dużym zużyciu procesora na pewno je usłyszysz.
Matthieu Riegler,

4
miałem już z tym lato i to było dla mnie całkiem. Jeśli chcę usłyszeć fanów, wystarczy uruchomić Youtube w Chrome, w przeciwnym razie jest cicho.
Laszlo

Obejrzyj wideo, a usłyszysz.
laike9m

1

Jak stwierdził Matthieu, jedynym modelem bez wentylatora jest nowy MacBook 12 ".

Dobrą wiadomością jest to, że najnowszy MacBook Pro Retina (13-calowy, początek 2015 r.) Ma tylko jeden wentylator, który jest włączony tylko pod obciążeniem. Gram na tym komputerze od kilku dni (maks. Z procesorem i7) i przez większość czasu wentylator ma 0 obrotów na minutę . (w moim 15-calowym modelu zwolnili tylko, w 13-calowym jest całkowicie wyłączony)

Spodoba ci się również nowy gładzik, ponieważ w ustawieniach możesz go bardziej dostosować, ustawiając Click pressurena Light. Najbardziej głośną rzeczą jest klawiatura. (ale bardziej niż w modelu 15 "- mniej kluczy podróży)


0

Niedawno ogłoszony MacBook nie ma wentylatora. O ile mi wiadomo, wszystkie inne MacBooki mają fanów.


Kto to ocenił? To była całkowicie poprawna odpowiedź.
Omar N
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.