AppStore jest tymczasowo niedostępny. Proszę spróbuj ponownie


2

To bardzo frustrujące. Nie jesteśmy w stanie pobrać aplikacji z App Store, ponieważ ciągle pojawia się komunikat o błędzie „AppStore jest tymczasowo niedostępny. Spróbuj ponownie”. Nie mogłem się zalogować do App Store.

Loguję się do Member Center, ale nie loguję się do „iTunes Connect-Submit i zarządzam twoimi aplikacjami w App Store”.

Jest to sklep z aplikacjami, który ma problem lub jest to aplikacja.App Store wraca do trybu online.
IconDaemon

@IconDaemon Obydwie aplikacje nadal są niedostępne przy 1536 GMT
Mark

Cóż, działa w północno-amerykańskich Stanach. Być może jest to problem Akamai.
IconDaemon

I znowu jest na dole.
IconDaemon

Odpowiedzi:


3

Występują poważne (na całym świecie i trwające ponad godzinę) zakłócenia ze wszystkimi sklepami App Store wyświetlanymi na stronie statusu Apple. W przyszłości było jasne, że problemy ze sklepem trwają dłużej niż godzinę, zanim strona statusu pokazała tę awarię.

enter image description here

Dobrą wiadomością jest to, że historia jest datowana wstecz, kiedy zaczęły się problemy, a także, że niektóre przestoje zostały już rozwiązane.

enter image description here

Linki pomocy technicznej znajdują się pod adresem:


1

Domyślam się, że teraz to nie tylko ty.

Dostaję STATUS_CODE_ERROR & amp; wiecznie wirujący login…

… Jak wszyscy ci ludzie - https://discussions.apple.com/thread/6868907

Google daje wiele hitów informacyjnych dla „ sklep z aplikacjami w dół

Wydaje się, że nie ma to wpływu na pliki do pobrania dla systemu iOS 8. Myśl, która mogła być powiązana, ale nie wydaje się.

Aktualizacja 17:30 GMT - Stan usługi Apple pokazuje teraz App Store jako wyłączony https://www.apple.com/support/systemstatus/

Aktualizacja 18:45 - źródło Telegraf

Szacuje się, że problemy będą kosztować Apple ponad 4 mln USD (2,7 mln GBP) w przypadku utraty sprzedaży z iTunes i App Store. Dzięki tym systemom użytkownicy nie mogą kupować nowych aplikacji ani instalować aktualizacji do tych, które już posiadają. Nie będą też mogli kupować muzyki ani filmów z iTunes.
Apple przeprosił za problemy. W oświadczeniu napisano: „Dziś rano przepraszamy naszych klientów mających problemy z iTunes i innymi usługami. Przyczyną był wewnętrzny błąd DNS w Apple.
„Pracujemy nad tym, aby wszystkie usługi były dostępne dla klientów tak szybko, jak to możliwe, i dziękujemy wszystkim za cierpliwość”.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.