Jaka jest różnica między Apple Watch a Apple Watch Sport?


9

Po ogłoszeniu cen na Apple Watch wydaje się, że wydanie „Watch” kosztuje 200 USD powyżej „Watch Sport” (349 USD wobec 549 USD dla modelu 38 mm).

Mogę przeczytać specyfikację, ale oprócz różnych opcji pasma i innego rodzaju przedniej szyby i nie rozumiem różnic.


8
Witamy w cudownym świecie cen produktów luksusowych :-)
nohillside

Podobnie, jakie funkcje Apple Watch Edition sprawiają, że jest to warte 9500 USD? Wskazówka: to nie jest wartość złota. ;)
Dan J

Usunąłem tutaj nacisk na ceny. Przenieśmy tę dyskusję na Zapytaj innego czatu, ponieważ uzasadnienie ceny jest tak subiektywne, że nie działa.
bmike

Odpowiedzi:


13

Oprócz obudowy aluminiowej w porównaniu ze stalą nierdzewną zegarek Apple Watch ma krystaliczną szafirową obudowę, w przeciwieństwie do osłony „Ion-X Glass” Apple Watch Sport .

Marketing zegarków Apple

Ponadto istnieje więcej opcji dla pasm, których można używać z Apple Watch. W szczególności, podczas gdy zegarek Apple Watch Sport jest sprzedawany tylko z opaską Sport, zegarek Apple jest dostępny z opaską sportową, klasyczną klamrą, pętlą Milanese, skórzaną pętlą, bransoletą z linką i nowoczesną klamrą.

Jednakże , można zakupić dowolny zespół, który pasuje do zegarka jak każdy zespół będzie pasował każdy zegarek. W efekcie możesz kupić model Apple Watch Sport, a następnie kupić pętlę Milanese, aby go nosić. Zmiana pasm we wszystkich modelach jest łatwa.


6
Czy inne opaski mogą być używane ze Sportem? Na przykład, czy mogę uzyskać skórzaną pętlę lub pętlę Milanese i wymienić pasek sportowy w moim sporcie?
orome

3
Wszystkie opaski dla danego rozmiaru obudowy (38 mm vs 42 mm) można stosować z dowolnym modelem tego rozmiaru, niezależnie od kolekcji. Uwaga: niektóre zespoły są przeznaczone wyłącznie dla konkretnego modelu i nie można ich kupić osobno (przychodzą mi na myśl złote bransoletki, ale także bransoletka Space Black Link). Istnieją inne drobne różnice, takie jak opakowanie, z którym jest dostarczana każda kolekcja. Pudełka Edition zawierają wbudowaną ładowarkę i są wykonane z wysokiej jakości skóry, podczas gdy pudełka Sport są raczej podłużne niż kwadratowe.

Czy są identyczne „w środku”? Żywotność baterii itp.?
Floris,

2
@Floris, tak, rozumiem, że mają identyczne elementy wewnętrzne, chociaż możliwe są niewielkie różnice.
bassplayer7,

6

Zegarek Sport wykonany jest z aluminium i szkła oraz kompozytu z tworzywa sztucznego.

Zegarek jest wykonany ze stali nierdzewnej, szafiru i ceramicznego podłoża.

Zespoły są różne, ale są wyceniane jako akcesoria, a materiały są dość proste do ustalenia.


2
Upvoting, ponieważ ta odpowiedź określa również, że podłoże różni się w kolekcji Sport.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.