iPhone i MacBook Pro z jednym bezprzewodowym zestawem słuchawkowym


2

Czy można mieć pojedynczy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który działa jednocześnie z iPhone'em i MacBookiem Pro?

Wyobraź sobie ten scenariusz: oglądam wideo na ekranie i słucham przez bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Mój telefon dzwoni. Aby odpowiedzieć teraz, muszę wyjąć zestaw słuchawkowy i założyć drugi zestaw słuchawkowy sparowany z telefonem.

W scenariuszu drugim rozmowa Skype na moim komputerze, gdy dzwoni mój telefon.

W pierwszym scenariuszu muszę tylko odbierać na zestawie słuchawkowym z jednego urządzenia i wysyłać i odbierać z drugiego. W drugim scenariuszu muszę wysyłać i odbierać za pomocą obu urządzeń.

Czy jest to możliwe w przypadku pojedynczego zestawu słuchawkowego?

Odpowiedzi:


1

Wiem, że istnieją słuchawki Bluetooth (takie jak te, o których mogę porozmawiać z własnego doświadczenia), które są wyposażone w opcjonalny kabel audio, dzięki czemu mogą być używane jako standardowa para słuchawek przewodowych na wypadek awarii parowania lub coś w tym rodzaju. Ma naprawdę niesamowity efekt uboczny: słuchawki mogą odtwarzać jednocześnie dwa strumienie audio: sparuj je bezprzewodowo z jednym urządzeniem i podłącz do drugiego.

Wiem, że nie jest to idealne rozwiązanie, ale najlepsze, jakie do tej pory widziałem.


Podoba mi się, gdzie idziesz z tym. Niestety, te, z którymi masz doświadczenie, to raczej słuchawki niż zestaw słuchawkowy z mikrofonem, którego potrzebuję.
Kenneth Vogt

Te mają mikrofon. Nigdy go nie używałem, więc nie mogę ręczyć za jego jakość, ale wiem, że istnieje.
user24601

0

Mam słuchawki bezprzewodowe Jabra REVO i mogą one łączyć się z 2 urządzeniami jednocześnie, co pozwala ci robić to, co chcesz.

http://www.jabra.com/Products/Bluetooth/JABRA_REVO_Wireless/Jabra_REVO_WIRELESS

Tak naprawdę nie mówią tego nigdzie w dokumentacji wsparcia, ale ta recenzja na Amazon wyjaśnia to całkiem dobrze (poszukaj sekcji Multipoint):

http://www.amazon.com/review/R2PTODOLO53PFW/ref=cm_cr_pr_perm?ie=UTF8&ASIN=B00BFO14W8

Mam je od kilku miesięcy i są świetne!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.