Macbook pro z połowy 2010 r. Losowo wyłącza się?


2

Dzieje się tak od około 6 miesięcy i jest coraz gorzej. Myślałem, że to bateria, ponieważ miała prawie 1500 cykli. Ale niedawno go zastąpiłem i teraz problem wydaje się gorszy. MacBook losowo wyłącza się po podłączeniu do zasilania i naładowaniu baterii. Zrobiłem reset SMC, naciskając opcję shift-shift i trzymając moc przez 5 sekund, ale to nic nie zrobiło. Wszelkie pomysły będą mile widziane.


Czy Twoi fani wirują pod dużym obciążeniem? Jeśli nie masz pewności, spróbuj przekonwertować plik wideo za pomocą HandBrake - handbrake.fr - co zapewni dobry trening systemowi. Jeśli wentylatory się nie włączają, prawdopodobnie system zostanie zamknięty z przyczyn termicznych. Jeśli działają dobrze, to problem jest oczywiście gdzie indziej. Inne rzeczy do zrobienia to sprawdzenie pamięci za pomocą narzędzia diagnostycznego na dysku instalacyjnym aplikacji dostarczonym z komputerem Mac i spróbuj zainstalować czystą kopię dowolnego systemu operacyjnego na dysku zewnętrznym, aby sprawdzić, czy problemy nadal występują.
ScunnerDarkly

Czy przez wyłączenie rozumiesz, że wydaje się, że wyłącza się i wyłącza, czy ekran staje się czarny?
Flying Trashcan

@FlyingTrashcan tak, to po prostu całkowicie się wyłącza.
AppleFix88
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.