Czy istnieje lepsze oprogramowanie skanera innej firmy dla systemu OS X niż Preview?


10

Nie jestem zbyt zadowolony z interfejsu użytkownika dla interfejsu ze skanerem w moim skanerze serii Epson WF-3250, który jest dostarczany przez najnowszą wersję zapoznawczą z systemem OS X 10.10. Jest niezgrabny i niezręczny, często ulega awarii. Musisz za każdym razem ponownie wybierać opcje.

Szczerze mówiąc, nie jest bardzo podobny do Apple.

Czy istnieje niezawodne oprogramowanie do skanowania innych firm, którego można użyć zamiast podglądu do uzyskiwania skanów PDF wielostronicowych dokumentów w automatycznym podajniku Epsona?

Edycja: W systemie OS X 10.9 Epson przestał dostarczać własne narzędzie do skanowania. Wyślij sterownik i instrukcje korzystania z podglądu do uzyskiwania obrazów w systemie OS X.

Odpowiedzi:


9

Możesz także zajrzeć do doskonałego VueScan . Nie potrzebowałem tego od kilku lat, ale w tamtych czasach było to naprawdę jedno z najlepszych. Wygląda na to, że wciąż jest regularnie aktualizowany.2

Możesz spróbować Paperless . Zachowuje opcje dla skanów i może wykonywać wiele stron itp.

(I, dotyczy ADF):

  • Paperless wyświetli okno dialogowe Image Capture.
  • Jeśli ADF jest obsługiwany przez Image Capture, okno dialogowe wyświetli Feeder jako opcję do nabycia.
  • Wybranie opcji Skanuj spowoduje zeskanowanie wszystkich stron w ADF.
  • Wszystkie zadania skanowania (dokumenty wielostronicowe) zeskanowane przed wybraniem Gotowe zostaną zaimportowane do Paperless jako osobne dokumenty wielostronicowe.

Źródło

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.