Jaki jest najlepszy sposób na znalezienie dobrych aplikacji na iPhone'a? [Zamknięte]


16

Mogę więc samodzielnie przeglądać sklep z aplikacjami oraz czytać oceny i recenzje, ale czy istnieje ponad 100 000 aplikacji na iPhone'a, czy są na to lepsze sposoby?

Plotka? Witryny z recenzjami aplikacji? Fajna aplikacja dnia? Jakieś wartościowe aplikacje „Wyszukiwarka aplikacji”?

Trudno jest odróżnić obiektywne strony z recenzjami / ocenami aplikacji od milionów innych witryn z reklamami.

Jak się dowiedzieć o wartościowych aplikacjach?

(Edytowane, aby utworzyć wiki społeczności)


4
To powinno być pytanie społeczności Wiki, ponieważ nie ma jednej konkretnej „najlepszej” odpowiedzi
Josh Newman

Odpowiedzi:


7

app.itize.us to starannie dobrana prezentacja najlepiej wyprodukowanych i zaprojektowanych aplikacji na iPhone'a i iPada dostępnych do pobrania w App Store”.

App Shopper to wspaniale zaprojektowana strona do katalogowania / śledzenia aplikacji - sprawdź ich TOP aplikacje.3

Wypróbuj Appsaurus .

Jest to system rekomendacji oparty na twojej opinii. Gdy przeglądasz wystarczającą liczbę aplikacji i dajesz odpowiedź tak / nie / może lepiej będzie przewidzieć, jakiego rodzaju aplikacji szukasz. Po kilku tygodniach działa dla mnie całkiem dobrze.


Fajna aplikacja, ale darmowa wersja, aby sprawdzić, czy ich algorytm jest dobry, zachęciłby mnie do wypróbowania go bardziej ...
Jon Hadley

Uznałem to za przydatne (kupiłem / dl niektóre aplikacje na tej podstawie i byłem zadowolony z wyników), ale nie bardziej wydajne niż funkcjonalność „genialnego” App Store. Na przykład brakowało, że wyszedł Sword & Poker 2; Czekałem na kontynuację po pokochaniu pierwszego i dowiedziałem się o tym, kiedy poleciłem pierwszy znajomemu, który powiedział mi, że są dwie wersje.
r00fus

2

W przypadku gier odwiedzam TouchArcade w weekendy, kiedy ma miejsce większość ofert i obniżek cen promocyjnych. Od czasu do czasu odwiedzam również w połowie tygodnia, a kiedy widzę grę, która wygląda interesująco, dodaję ją do mojej listy życzeń w sklepie z aplikacjami, aby otrzymywać powiadomienia o spadku cen (nie wszystkie z nich zdarzają się w weekendy i zwykle są bardzo krótki).

Jeśli później nie lubię (lub nie gram) gry, lepiej jest sobie z nią poradzić, gdy nie zapłacisz normalnej pełnej ceny. Z drugiej strony są gry, na które nie mogę się doczekać, a także kupowanie pod wpływem impulsu. Więc w końcu nie jestem tanijakiem (myślę)


2

To pytanie Apple SE może również pomóc Ci znaleźć dobre rzeczy. Lub przynajmniej pokazuje dokładnie, które aplikacje najbardziej lubi ta społeczność - każdy spam lub reklamy zostaną szybko odrzucone.

(W tej chwili jest on ograniczony do użycia, ale jeśli więcej osób doda swoje głosy i brakujących ulubionych, może stać się całkiem fajny. Podobnie jak w przypadku aplikacji na OS X ).1

Wersja 3 pokazuje AppJudgment robi recenzje wideo aplikacji. Robią ocenę download / not download i sporządzają listę zalet i wad aplikacji, które recenzują.


1

Sugeruję również, abyś poznał kilku znajomych w Game Center, możesz zobaczyć, w co oni grają (w ten sposób znalazłem kilka dobrych rzeczy).1

Oceny aplikacji, rekomendacje i każda witryna Apple / iOS są dobrymi materiałami badawczymi, gdy wiesz, czego szukasz, ale jest jeden główny sposób na znalezienie dobrej aplikacji na iOS:

Mając przypadek użycia, który musi być spełniony przez jeden.


0

Uważaj na nową platformę udostępniania aplikacji już wkrótce: Frenzapp

Frenzapp koncentruje się na usprawnionym i uproszczonym interfejsie użytkownika, aby pomóc użytkownikowi w szybkim znajdowaniu i udostępnianiu odpowiednich aplikacji na iPhone'a znajomym na Facebooku

Powinien być dostępny w App Store jeszcze w tym miesiącu (http://www.frenzapp.com), ale możesz już obejrzeć podgląd filmu tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=0F0VBKqlcqg


0

Śledź najpopularniejsze „osoby iPhone” na Twitterze, subskrybuj dobre blogi Apple, takie jak Daring Fireball, TUAW i MG Siegler na TechCrunch, i cotygodniowo sprawdzaj sekcję App Store w iTunes.

Jeśli aplikacja jest naprawdę dobra, na pewno o niej usłyszysz.


0

Wiem, że to nie jest strona internetowa, ale większość moich aplikacji znajduję od znajomych, a także od programistów iPhone'ów. Śledzę kilka na Twitterze, a czasami udostępniają świetne aplikacje.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.