Dysk zewnętrzny nie pokaże się, chociaż jest w Narzędziu dyskowym


-1

enter image description here

Moje narzędzie dyskowe pokazuje, że ścieżka jest weryfikowana podczas naprawy i weryfikacji dysku. Pojawia się dobrze w narzędziu dyskowym. Ale nawet po tym, nie pojawia się na moim dysku twardym, ani po lewej stronie, ani na ekranie głównym. Wskazałem, że chcę, aby dyski twarde pojawiły się w Preferencjach Findera, bezskutecznie.

Myśli? Wsparcie!


Pomocny byłby obraz z wybranym napędem.
user3439894

Czy włączyłeś także opcję „Dyski zewnętrzne”?
klanomath

Tak, włączyłem to. Oto zdjęcie:
Jamie

(Dodałem obrazek powyżej, pokazujący zweryfikowaną ścieżkę.) Naprawa dysku daje taką samą odpowiedź jak na powyższym obrazku.
Jamie

Jeśli klikniesz „Zamontuj” na pasku narzędzi, czy zostanie zamontowany na pulpicie?
Spotlight

Odpowiedzi:


2

To fizyczny dysk twardy obecnie obracający się w komputerze. To, co uważasz za „Macintosh HD”, jest woluminem utworzonym na tym dysku twardym, zawierającym OS X i wszystkie twoje pliki. Możesz mieć zewnętrzny dysk twardy wykonany przez firmę Toshiba i coś może się z tym stać, ale jeśli chodzi o nośniki fizyczne, „500.11 GB TOSHIBA MK5065GSXF Media” i „Macintosh HD” są jednym i tym samym.


1

Dysk, który wybrałeś na swoim ekranie to Twój wewnętrzny HD - zapamiętaj wiersz „Typ połączenia: Wewnętrzny”. Uchwyt i Wyrzucać są wyszarzone, ponieważ jest to dysk systemowy - jest już zamontowany i nie można go wysunąć, ponieważ jest używany.

Oznacza to, że dysk zewnętrzny nie pojawia się w ogóle w Narzędziu dyskowym, co czyni go innym problemem. Czy napęd jest zamontowany na innych komputerach?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.