Kod błędu -65541


3

Ten kod błędu pojawia się w oknie dialogowym na moim MBP z 10.10.2 i nie znika, dopóki nie zrestartuję. Próbowałem zamknąć wszystkie otwarte aplikacje, ale nadal nie zniknęły. To nawet nie pozwoliłoby na zrestartowanie systemu, więc musiałem zrobić mocne wyłączenie (długi przycisk zasilania). Czy ktoś wie o co chodzi?


Co robisz, gdy pojawia się błąd? Czy pojawia się losowo, czy możesz go odtworzyć do woli?
IconDaemon

Przypadkowo ... Nie robiąc nic konkretnego
Saad Farooq

Odpowiedzi:


2

Odkryłem, że jest to kod błędu wygenerowany z Synergy. Miałem ten sam dokładny problem. Ten sam błąd w oknie dialogowym, który nie dał mi żadnej wskazówki, skąd pochodzi. Po pewnym czasie w Google znalazłem kilka raportów o błędach dotyczących błędu i Synergy. Kiedy spróbowałem wejść w interakcję z Synergy, okazało się, że jest on zasadniczo zamrożony. Więc odpaliłem monitor aktywności i wymusiłem zamknięcie aplikacji. Kiedy to zrobiłem, wszystko było w porządku. Błąd w końcu zniknął.

Nie przeglądałem dzienników Synergy ani nic, więc nie mogę dokładnie powiedzieć, co w Synergy spowodowało błąd, po prostu wiem, że Synergy jest winowajcą.

Dla porównania używam MacBooka Air z systemem 10.10.3

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.