Natywna aplikacja Youtube nagle przestała działać na iPadzie 1


10

Minęło już kilka tygodni, kiedy próbuję korzystać z mojej aplikacji Youtube, mówi mi, że nie można połączyć się z Youtube. Ponieważ jest to iPad 1, miałem problem ze znalezieniem informacji w Internecie.

Czy Google lub Apple przestały obsługiwać aplikację? Czy to w końcu jest przestarzałe? Czy mogę użyć innej aplikacji, która działa na iOS 5?

Żeby było jasne, nie majstrowałem przy swoim urządzeniu. Nie zmieniłem jego parametrów, nie zrobiłem jailbreaka, dobrze łączy się z Internetem i wypróbowałem aplikację na różnych połączeniach internetowych. Ponadto nie jest to problem z logowaniem, aplikacja po prostu nie pozwala mi przeglądać filmów, niezależnie od tego, czy jestem zalogowany, czy nie.

Dzięki za pomoc.


@Buscar 웃 OP stwierdził, że nie może przeglądać, czy jest zalogowany, czy nie.
tubedogg

@Maximnicov YouTube ostatecznie przeszedł całkowicie na wideo HTML5 jako domyślny, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że coś zaangażowanego w ten przełącznik spowodowało, że starsi klienci przestali działać.
tubedogg

@Buscar 웃 Rozumiem to, ale OP nie może przeglądać po wylogowaniu. Nie muszą się logować, aby przeglądać filmy, więc nie jestem pewien, jaki był sens twojego oryginalnego komentarza, gdy nie pytali o problem z logowaniem. Również fakt, że nie mogą przeglądać, czy są zalogowani czy wylogowani, oznacza, że ​​mogli się zalogować, aby spróbować.
tubedogg

@Buscar 웃 OK, ale ta wiadomość niekoniecznie ma coś wspólnego z logowaniem. Brak możliwości połączenia się ze stroną internetową (co oznacza, że ​​nie można nawet załadować strony) to nie to samo, co niemożność login (co oznacza, że ​​podczas próby logowania pojawia się błąd). O ile wiem, nie trzeba się logować, aby korzystać z aplikacji YouTube. Mogę się mylić.
tubedogg

Właśnie przetestowany i można go używać bez zalogowania. (IOS 8)
tubedogg

Odpowiedzi:


2

Rozwiązanie (wydaje się kuloodporne)

Uwaga: To nie jest problem z siecią, to oprogramowanie. Natywna aplikacja YouTube działała na telefonie iPhone OS 5.1.1 trzeciej generacji w tej samej sieci, w której nie działał iPad 1 OS 5.1.1.

Wypróbowałem wszystkie sugestie znalezione w Internecie i po 2 dniach nie znalazłem więcej opcji do wypróbowania. Ten problem sięga lat wstecz i nie ma pomocy Apple! F..kng Frustrujące !!!

Ale nauczyłem się wystarczająco z tych sugestii, aby znaleźć poniższe rozwiązanie.

Ostrzeżenie: próbowałem tego tylko z (2) iPadem1 (moim i przyjacielem), dlatego napisałem „wydaje się” kuloodporny. Ponadto należy korzystać wyłącznie z komputera podłączonego do urządzenia. Natywne urządzenie YouTube zostanie naprawione, ALE nie wszystkie pozostałe aplikacje zostaną przywrócone, jeśli używasz innego komputera. Jeśli tak się stanie, po prostu zainstaluj ponownie każdą aplikację na urządzeniu za pośrednictwem sklepu z aplikacjami. (Gdy zrobiłem to na iPadzie moich przyjaciół, aplikacje nie straciły danych ... Woo Whoo!)

Zacznijmy.

  1. Utwórz kopię zapasową iPada 1
  2. Pobierz starszą wersję systemu operacyjnego (w moim przypadku był to system operacyjny 5.1.1)
  3. Najłatwiejszym sposobem jest otwarcie go w iTunes zamiast zapisania go na komputerze
  4. Podłącz urządzenie i otwórz iTunes.
  5. Kiedy pojawi się twoje urządzenie, kliknij przywróć. Powinien teraz wyświetlić wersję właśnie pobranego systemu operacyjnego. (Kiedy po raz pierwszy spróbowałem tego, iTunes chciał uaktualnić iPada 1 do OS6.1, który usuwa natywną aplikację iTunes)
  6. Po zakończeniu ponownej instalacji iTunes powinien zapytać, czy chcesz przywrócić lub skonfigurować nową instalację. (powiedz mu, aby przywrócić kopię zapisaną w kroku 1)
  7. Ciesz się w pełni działającą natywną aplikacją YouTube z przywróconymi Ulubionymi.

Oczywiście żadnych gwarancji, ale mam nadzieję, że to pomoże.


1
Rozwiązanie, które napisał Julian Greigh, działa! Właśnie to zrobiłem teraz i wszystko wróciło do normy dzięki natywnemu YouTube

1
Udało się, wielkie dzięki! (Nawet nie pobrałem starszego systemu operacyjnego, ponieważ nie byłem pewien, co to jest. Wypróbowałem resztę rozwiązania.) Teraz moja aplikacja powróciła. Zajęło to dwa miesiące, ale było warto. Dzięki jeszcze raz!
Maximnicov,

Jak „pobrać starszą wersję systemu operacyjnego”?
Nicolas Barbulesco

@NicolasBarbulesco sprawdź to redmondpie.com/…
Ruskes

2

YouTube przestał obsługiwać natywną aplikację YouTube na iPada, ale jeśli wyłączysz YouTube w Ustawieniach -> Ogólne -> Ograniczenia, możesz oglądać filmy z YouTube w przeglądarce Safari, odwiedzając youtube.com. Może to być nieco awarie w starej przeglądarce iPada 1.

Może być także możliwe zainstalowanie starszej wersji aplikacji YouTube ze sklepu z aplikacjami, która będzie działać na iPadzie 1. (Myślę, że zależy to od tego, czy kiedyś pobierałeś tę starą wersję aplikacji YouTube na inną urządzenie.)


1

Aplikacja nie jest już aktualizowana ani działa.

Mam iPhone'a 4 na iOS 5.1.1 i zachowałem go w ten sposób, ponieważ lubiłem natywny YouTube i natywne mapy. Próbowałem ponownie zsynchronizować, zrestartować komputer, wifi, pustą pamięć podręczną itp., Ale to nie zadziałało. Zawsze otrzymywał to samo „nie można połączyć się z YouTube”. przestał działać około dwa tygodnie temu. Bardzo smutny. Bardzo podobał mi się układ, lubię być bez reklam i nie polecać filmów. Dobry ole YouTube miał prostą „najpopularniejszą” listę i prosty pasek wyszukiwania. To było wspaniałe, dopóki trwało. Obecny YouTube jest o wiele gorszy.


0

Mam oryginalny iPad z aplikacją YouTube. Właśnie to przetestowałem. To działa !

Serwery YouTube mogą dokonywać nieprzyzwoitych wyborów w odgadywanej lokalizacji.

Przyjedź do Europy ze swoim iPadem i spróbuj!


Używasz natywnej aplikacji YouTube? Ten, dla którego ikona jest ekranem telewizora? A może używasz nowszej aplikacji, tej, dla której ikona jest czerwono-białym przyciskiem odtwarzania?
Maximnicov

@maximnicov Mam ikonę youtube na ekranie telewizora, a nie biało-czerwoną.
Tom Thumb

@Maximnicov - Korzystam ze starej, dobrej aplikacji YouTube, której ikoną jest stary zielony telewizor.
Nicolas Barbulesco

0

Właśnie odnowiłem Ipad IOS 5.1.1 mojej żony i teraz znów mam działającą aplikację Youtube ze wszystkimi starymi ulubionymi. Co za ulga.


0

Zresetowałem iPada 1 mojej żony do ustawień fabrycznych, a teraz YouTube znów działa. Nie musiałem używać iTunes (którego nienawidzę) - po prostu użyłem funkcji resetowania w menu ustawień.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.