Oprogramowanie do tworzenia adnotacji ekranowych do rysowania w dowolnej aplikacji w OSX


15

Chcę czerpać z dowolnej aplikacji pdf, wideo, kodu. Przydałaby mi się pomoc w demonstracji w klasie. Czy wiesz, czy istnieje jakakolwiek taka aplikacja, która nie wymaga zewnętrznego pióra, tzn. Rysuje za pomocą myszy lub gładzika.

Odpowiedzi:


5

Sprawdź aplikację Snappy - pozwala chwycić dowolną część ekranu i unieść ją nad ekranem - możesz wtedy rysować, zmieniać jego przezroczystość, zmniejszać, cokolwiek. Jest darmowa wersja, która robi mniej więcej wszystko, czego chcesz, a zakupy w aplikacji są bardzo tanie (potrzebujesz aplikacji w celu czerpania korzyści).


To zdecydowanie najlepszy. Wcześniej korzystałem z CloudApp (99 USD rocznie) i ta aplikacja może go zastąpić.
so_mv,

3

To oprogramowanie działa dokładnie tak, że http://ink2go.org/ pozwala użytkownikowi korzystać z dowolnej aplikacji. Umożliwia także nagrywanie ekranu i inne funkcje. Sugeruję, jeśli szukasz innych alternatyw dla wyszukiwania „oprogramowania do adnotacji ekranu dla systemu Mac”, które dało mi bardziej precyzyjne wyniki.


1

Screenink to także kolejna aplikacja, która zrobi na chwilę zrzut ekranu i pozwoli ci na nim czerpać, dodawać adnotacje i zapisywać.


1

Znajomy używa wyróżnienia .

Musisz zdefiniować własny skrót, aby go włączać i wyłączać.


Ten zrobił dokładnie to, co chciałem. Jest tani, ale nie ma procesu. W każdym razie - pozwala tylko rysować na ekranie po naciśnięciu klawisza skrótu, to wszystko, ale to wszystko, czego chciałem.
KrzysDan

1

Jeśli szukasz aplikacji do adnotacji na ekranie, która będzie dyskretna i szybka, sprawdź DemoPro . DemoPro pozwala skonfigurować skróty klawiszowe do rysowania na ekranie, co jest bardzo wygodne, jeśli robisz pokazy na żywo. Obejmuje również licznik czasu, który może być przydatny podczas sesji testowych, egzaminów itp.


TO JEST NIESAMOWITE!
Cory Robinson

1

Od 2 godzin szukam fajnego narzędzia do podświetlania myszy i znajduję coś innego, ale naprawdę fajnego!

http://screenbrush.imagestudiopro.com/

Dzięki darmowej wersji możesz łatwo rysować na ekranie, a także wyróżniać ekran klawiszem Shift.

Jeśli nadal szukasz rozświetlacza kursora, znalazłem aplikację Mouse Locator ( http://www.2point5fish.com/ )

Ale nie jest bardzo dopracowany i ma kilka opcji konfiguracji

Kiedy znalazłem Screenbrush, już zrobiłem sobie dzień i przestałem szukać, ale przeczytałem gdzieś na forum, że jeśli zmienisz zapytanie na „oprogramowanie do adnotacji na ekranie Mac”, uzyskasz więcej wyników, być może pomoże to znaleźć lepszy zakreślacz Cursor app.

Powodzenia!


1

Na podstawie tego, czego szukałeś. Myślę, że powinieneś sprawdzić DemPro.

jest to aplikacja do adnotacji na komputery Mac.


1

Możesz pobrać Presentify w Mac App Store. Pozwala rysować na dowolnym ekranie lub dodawać adnotacje, a także wyróżniać kursor. Możesz rysować po filmach (nawet podczas ich odtwarzania), obrazach, plikach pdf, kodzie, nazwij go.

Dzięki temu możesz dodawać adnotacje za pomocą myszy / gładzika podczas prezentacji. Ergo, myślę, że ta aplikacja może być czymś, czego szukasz.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Strona internetowa: https://presentify.compzets.com/
Demo: https://youtu.be/CTR1iAbGhjg
Mac App Store: https://apps.apple.com/app/presentify/id1507246666

Oświadczenie: Jestem programistą tej aplikacji.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.