W trybie pełnoekranowym OSX Yosemite nie ukryje stacji dokującej


11

Nie mam włączonej funkcji „automatycznego ukrywania” dla stacji dokującej. We wszystkich poprzednich dokach wersji ukryje się, jeśli wejdę w tryb pełnoekranowy dla odtwarzacza VLC lub Chrome. Teraz już tak nie jest.

Jeśli włączę „automatyczne ukrywanie”, ukrywa to, ale nie tego szukam, ponieważ lubię widzieć dok cały czas, z wyjątkiem trybu pełnoekranowego.


Czy stacja dokująca nie ukrywa się tylko dla niektórych aplikacji lub wszystkich. Nie mam VLC na tym komputerze Mac, ale wszystkie moje aplikacje, w tym Chrome, ukrywają dok w FS.
markhunte

Żadna z aplikacji. Nawet w przypadku chromu nie ukrywa się.
nir

To samo dzieje się również dla mnie, jest irytujące i zwykle dzieje się tak, gdy nie mogę zrestartować, ponieważ jestem na webeksie lub mam spotkanie lub robię coś, co należy wykonać.
Sephethus

Odpowiedzi:1

W obliczu tego rodzaju problemu (dla mnie to występuje zwłaszcza kiedy gram), zwykle Cmd + Tab do przejścia do innej aplikacji, a następnie powrócić do mojego pełni osłonięty jedną za pośrednictwem tego samego polecenia. To załatwia sprawę i sprawia, że ​​Dock znika.


Próbowałem tego. Dok wciąż tam jest.
Wyrzuć konto
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.