Jak zrobić zrzut ekranu na iPada, który zawiera wokół niego obramowanie iPada?


9

Wiem, jak zrobić normalny zrzut ekranu z moim iPadem, ale chcę zobaczyć, jak ludzie w Internecie mogą wyświetlać zawartość na iPadzie na zdjęciu, które ma fizyczną granicę iPada.

Czy po prostu robią zrzut ekranu i nakładają obraz?


Tak - to tylko podstawowe nakładanie warstw za pomocą dwóch obrazów.
bmike

Odpowiedzi:


7

Dzięki za wzmiankę o mojej aplikacji, AutoScreenshot 3D !

Stworzyłem go dla siebie, a także dla innych programistów, którzy chcą nałożyć zrzut ekranu na rzeczywisty obraz urządzenia z systemem iOS i wyświetlać go pod kątem z efektem lustrzanym. Wykonuje fajny zrzut ekranu dla iTunes, Internetu lub wydruku!

Wersja PRO za 0,99 USD pozwala udostępnić własny obraz tła. Domyślnie jest dostarczany z iPhone'em 4. Możesz również pobrać zdjęcia, z których możesz korzystać za darmo, ze strony http://www.AutoScreenshot.com . Dodamy zdjęcia iPada w przyszłości, ale możesz google znaleźć na akceptowalny.

Darmowa wersja oczekuje na zatwierdzenie przez Apple i wykorzystuje tylko domyślne tło.


Bardzo fajna i fajna mała aplikacja !!
daviesgeek

4

Często te zrzuty ekranu są wykonywane na komputerze z symulatora iPhone'a lub iPada na komputerze Mac dewelopera. Jest on zawarty w zestawie SDK, jeśli go masz, można go pobrać bezpłatnie, a nie wersję rozwojową zestawu SDK dla systemu iOS 5. Poza tym weź jeden z tych zdjęć lub iPada z Internetu, a następnie sfotografuj zrzut ekranu i powinien wyglądać całkiem nieźle.


3

Istnieje również darmowa aplikacja przeglądarki do dodawania ramki wokół zrzutu ekranu: FrameApp . Działa to tak: przesyłasz zrzut ekranu, wybierasz żądaną ramkę (iPad, iPhone, Kindle Fire, Google Galaxy - poziomo lub pionowo) i rozmiar, a następnie zapisujesz swój plik png. Najlepsze jest to, że png ma zaokrąglone rogi, dzięki czemu można go używać na dowolnym tle. Narzędzie jest oparte na HTML5, więc działa tylko w przeglądarkach, które to obsługują (Firefox, Chrome i Opera).


2

Spójrz na tę kolekcję, aby użyć swojego zrzutu ekranu. Myślę, że to jest to, czego możesz szukać. Robią też jeden dla iPhone'a.

http://www.teehanlax.com/downloads/ipad-gui-psd/


Pamiętaj, że powyższe dotyczy tylko makiet. Tak więc nie możesz używać go w reklamach, na stronie internetowej itp. To jest do planowania aplikacji, a nie ulepszania zrzutów ekranu z istniejącej. Nie jestem pewien, dlaczego wprowadzili tę zasadę, ale tak jest.
Nathan Greenstein,


1

Korzystając z AirServer na komputerze Mac, można wykonać zrzut ekranu iPada zgodnie z wymaganiami.


Odpowiedź powinna wyjaśniać, jak to zrobić.
user151019

1
  1. Użyj Odbłyśnika, aby Airplay urządzenia iOS na ekranie komputera

  2. Naciśnij shift-Command-4, aby przejść do „trybu przechwytywania ekranu”

  3. Najedź kursorem na urządzenie dublowane i naciśnij klawisz spacji (wybierz tylko to okno)

  4. Kliknij myszką do przechwytywania ekranu

Zrzut ekranu będzie lustrzanym ekranem iOS ORAZ dowolnym wybranym ekranem urządzenia.


0

Jeśli nie ma określonej aplikacji (1) wykonującej zwykły zrzut ekranu, a następnie (2) nałóż obraz, aby nadać mu ramkę, nie jest to możliwe po wyjęciu z pudełka.

Od jakiegoś czasu mam iPada i zastanawiałem się nad tym samym. Ale niestety GIMP tworzy dla mnie granice.


0

Deweloperzy Apple (stąd pochodzi większość tych zrzutów ekranu) mają dostęp do różnych marketingowych gumpfów firmy Apple, w tym obrazów urządzeń (z pustymi ekranami), w których mogą po prostu nakładać swoje zrzuty ekranu, a także na logo firmy „App Store”, itp.

Nie pamiętam dokładnego sformułowania (nie mogę się też martwić o ponowne przeczytanie go w tej chwili), ale uważam, że przekazywanie tych obrazów takimi, jakie są, jest sprzeczne z Umową programisty. Są przeznaczone do marketingu i to jest ich jedyny licencjonowany cel.

Jeśli chcesz (legalnie), zapłać Steveowi 99 $ rocznie, a on dostarczy ci towary.


0

Używam króla strzałów, który pozwala łatwo robić iPada i wiele innych przedmiotów - pozwala nawet tworzyć okładki książek. Niezwykle prosty w użyciu, ale ma swoją cenę (99 USD rocznie).


99 USD rocznie? W App Store dostępnych jest wiele tanich rozwiązań. Sprawia, że ​​zastanawiasz się, jak długo będą w pobliżu.
nohillside

0

Za pomocą Reflectora możesz transmitować ekrany iPhone'a i iPada na komputer Mac. Odbłyśnik nakłada czarną (lub białą) ramkę na obrazie na ekranie.

Najfajniejszą częścią Reflector jest to, że dzięki aplikacji do przechwytywania wideo na ekranie, takiej jak SnapzProX , możesz nagrywać iPada w akcji.

Planujemy używać Reflector do naszych iPadów w szkole na komputerach stacjonarnych Mac i PC.


0

Istnieje bezpłatna aplikacja DS Screenshot , która doda zrzuty ekranu do wszystkich obrazów urządzenia w tym samym czasie. Robi to zarówno iPhone, jak i iPad.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.