iPhone 5s Verizon


2

Moja córka potrzebuje pomocy. Aktualizowała swój iPhone za pomocą komputera (MacBook Pro). Po wielu godzinach aktualizacji aktualizacja nie powiodła się, a jej ekran (myślę, że to jej ekran komputera) mówi „przywróć ustawienia fabryczne telefonu i wymaż telefon”. Jest zdruzgotana, że ​​straci wszystkie swoje zdjęcia, filmy itp. Czy jesteś w stanie jej pomóc, aby niczego nie straciła? Myślę, że mówiła, że ​​jej telefon się nie włączy.


1
Jeśli aktualizuje przez iTunes, czy nie ma już kopii zapasowej w iTunes?
nohillside

Czy można zabrać urządzenie do Apple Store na spotkanie w barze Genius?
bassplayer7

Odpowiedzi:


1

Natknąłem się na ten problem w pracy, a użytkownik końcowy spędził sporo czasu w telefonie z pomocą Apple, wychodząc z tego bałaganu.

Może to zadzwonić do działu wsparcia Apple, ale sugestia, by umówić się na genialne spotkanie, jest prawdopodobnie najlepszym pomysłem.

Mam nadzieję, że wykonałeś kopię zapasową telefonu przed kontynuowaniem aktualizacji. Jeśli idziesz do przodu i przywrócić telefon jako nowy i następnie przywróć z kopii zapasowej.

Mała porada. Odkryłem, że dzięki osobistemu doświadczeniu aktualizacja iPhonów za pośrednictwem iTunes jest dużo wolniejszy (i mniej niezawodny) niż robienie tego na iPhonie. Nie wiem, dlaczego tak jest, ale nigdy nie ulepszam O / S na moich iPhoneach za pośrednictwem iTunes z tego właśnie powodu. przejdź do ustawienia - & gt; Ogólne - & gt; aktualizacja oprogramowania i zrób to tam z telefonem podłączonym do zasilacza. Zawsze wykonuję kopię zapasową telefonu przed każdą aktualizacją O / S. Widzisz, nauczyłem się ciężko ...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.