Wyłącz okna dialogowe potwierdzenia w Finderze dla iCloud Drive


12

Czy można wyłączyć okno dialogowe potwierdzenia podczas przenoszenia / usuwania / usuwania pliku z iCloud Drive? Ciągła zapora okien dialogowych jest niezwykle irytująca - rozumiem, że usunięcie pliku z iCloud Drive spowoduje usunięcie pliku ze wszystkich moich urządzeń iCloud.

Nie ma preferencji Findera, którą mógłbym znaleźć, a wyszukiwanie w Google nic nie dało.


Jaki jest większy kontekst? co powoduje, że ciągle usuwasz rzeczy z folderu w chmurze? Być może możemy to dla ciebie
napisać

Używam go jako listy rozwijanej dla wszystkich plików, nad którymi aktywnie pracuję, aby były dostępne między moimi 2 komputerami Mac. Nie używam go do stałego przechowywania; jest to przechowywane lokalnie na jednej z maszyn. Doceniam myśl o rozwiązaniu programowym, ale w tym przypadku większość zarządzania plikami wykonuję indywidualnie za pomocą Findera.
David P.

Odpowiedzi:


12

Od macOS 10.12 Sierra jest to możliwe dzięki preferencjom Findera:

Pokaż ostrzeżenie przed usunięciem z iCloud Drive

Finder Preverences


1
To jest teraz poprawna odpowiedź. Cieszę się też, że w końcu odkryłem foldery według najlepszych preferencji!
Joe Fletcher,

3

Nie został jeszcze zaimplementowany (od wersji 10.11.2), więc nie. Przesłałem prośbę o opinię, ale im więcej osób o nią poprosi, tym bardziej prawdopodobne, że zostanie ona dodana w kolejnych wersjach systemu OS X. Aby ją poprosić, przejdź na stronę: http://www.apple.com/feedback/macosx.html


To naprawdę źle! Złożyłem również prośbę o informację zwrotną; Mogę mieć tylko nadzieję, że więcej ludzi zrobi to samo. Dziękujemy za potwierdzenie, że obecnie nie jest to możliwe.
David P.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.