Jak wyłączyć przewijanie w OS X Safari?


2

To, co chciałbym zrobić, to ustawić określoną część strony internetowej w oknie przeglądarki Safari, a następnie tymczasowo „Zablokować” przewijanie, tak że nie mogę przypadkowo przewinąć w górę lub w dół i przenieść tego, co ustawiłem okno.


2
Oto pomysł: wstrzyknij JavaScript, aby wyłączyć przewijanie ( stackoverflow.com/questions/4770025/… ) z Automatorem / Klawiaturą Maestro / AppleScript / etc?
grg

to nie do końca rozwiązuje twój problem, ale przypuszczam, że jest coś, co chcesz śledzić, co możesz zrobić, to kliknąć prawym przyciskiem myszy, a następnie otworzyć na pulpicie nawigacyjnym i nie martwić się o problemy z przewijaniem lub odświeżaniem
Macmaniman

Odpowiedzi:


3

Używając tego posta grgarside połączony z , Napisałem rozszerzenie Safari / Chrome, które dodaje przycisk do menu kontekstowego (prawy przycisk myszy) na każdej stronie, co pozwala na „wstrzymanie” przewijania, zasadniczo blokując stronę. Aby go odblokować, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie „Wznów przewijanie”.

Pause Scrolling

Możesz go pobrać tutaj .


Absolutnie niesamowite rozszerzenie! czy masz w wersji firefox / chrome?
Stape01

@ Stape01 Obecnie nie, ale jeśli chcesz, z przyjemnością przekonwertuję go na jedno (lub oba).
AstroCB

Oba byłyby niesamowite, gdybyś mógł ...
Stape01

@ Stape01 Dodałem obsługę Chrome, a Firefox jest w drodze.
AstroCB
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.