Drukowanie z iPhone'a


3

Mieszkam w odległym obszarze, który ma bardzo dobry zasięg 3G i Edge. Kupiłem i zwróciłem każde inne urządzenie, ale NIC wydaje się nie mieć odbioru w ŻADNYM Internecie poza iPhone'em.

Mam drukarkę HP B210 Photosmart All-In-One, która mówi: „drukuj, zawsze i wszędzie”, ale nie będzie. Mimo że drukowałem z iPhone'a podczas jego konfigurowania, gdy nie będzie w Wi-Fi, nie będzie. Prawdopodobnie byłby w obszarze, który jest z łatwością 3G dla wszystkich urządzeń, nie będzie w moim „odległym, uparcie nieprzyjaznym dla obszaru z wyjątkiem iPhone'ów”.

Czy jest opcja Bluetooth? Czy istnieje drukarka typu Apple, która ma coś w rodzaju odbiornika iPhone'a w Internecie? Czy jest jakaś nadzieja? Proszę pomóż mi. Muszę być w stanie drukować. Mam aplikację Print n Share ( link iTunes ), ale zakłada się, że mam połączenie z Internetem


3
Witaj w Ask Different, Janice. Aby uzyskać dobre odpowiedzi na twoje pytania, mam kilka wskazówek. Najpierw usuń jak najwięcej „rant” z twojego pytania. Linie takie jak „które zakładają, podobnie jak reszta wszechświata, że ​​cała ludzkość ma łatwy dostęp do Internetu, podobnie jak każda osoba, o którą proszę !!!!” są niepotrzebne. Ponadto, więcej szczegółów byłoby dobrze. Jaka jest Twoja konfiguracja podczas drukowania? Kiedy nie? Użyj editpowyższego linku, aby dodać do posta. Więcej informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach. Dzięki.
Nathan Greenstein,

1
Moja konfiguracja jest następująca: brak dostępu do Internetu w mojej okolicy poza telefonem stacjonarnym. Jak dotąd żadne inne urządzenie, którego próbowałem, nie było w stanie wykryć 3-G / Edge, które potrafi I-telefon. Większość telefonów komórkowych, innych niż motorole, nie działa tutaj, w tym I-telefon, jako telefon, głównie jako dane.
Janice Harris,

1. Do czego jest podłączona Twoja drukarka? 2. Czy masz w domu jakąś sieć bezprzewodową? 3. Czy masz domową sieć przewodową? 4. Czy masz w domu usługę internetową za pośrednictwem telewizji kablowej, DSL lub czegoś podobnego?
menns

Odpowiedzi:


1

Aby korzystać z drukarki AirPrint, iPhone / iPad / iPod musi być podłączony do tej samej sieci lokalnej, do której podłączona jest drukarka. Drukarkę można podłączyć przez Wi-Fi lub połączenie Ethernet z siecią Wi-Fi.

Jeśli urządzenie z systemem iOS jest podłączone przez telefoniczną sieć komórkową, nie może drukować za pomocą AirPrint.

Dlaczego twój iPhone nie jest podłączony do sieci Wi-Fi? Czy to dlatego, że próbujesz drukować na drukarce, gdy jesteś poza domem? A może dlatego, że masz dużą nieruchomość i jesteś poza zasięgiem swojej sieci Wi-Fi?

Chociaż nie możesz korzystać z natywnego AirPrint, gdy nie jest podłączony do domowego Wi-Fi, możesz skorzystać z usługi HP ePrint. Działa to dzięki drukarce posiadającej własny adres e-mail. Możesz wysłać do drukarki dokumenty, które następnie drukuje.

Usługa jest nieco ograniczona w porównaniu z AirPrint, ponieważ musisz mieć możliwość uzyskania wszystkiego, co drukujesz, i wysłania go pocztą e-mail. Tak wielu aplikacji obsługujących AirPrint nie można wydrukować za pomocą ePrint.


Najbliższa sieć Wi-Fi jest oddalona o 6 km
Janice Harris,

Naprawdę więc nie rozumiem twojej konfiguracji. Masz prawo do drukarki HP, która jest podłączona do sieci domowej, prawda? Jeśli tak, musisz zainstalować router Wi-Fi lub punkt dostępu Wi-Fi, aby iPhone mógł połączyć się z drukarką.
andynormancx,

1

Janice, wydajesz się trochę zdezorientowana co do rozróżnienia między siecią LAN (siecią lokalną ) a Internetem. Sieć lokalna to zasadniczo kilka połączonych ze sobą urządzeń, ale niekoniecznie dających dostęp do sieci WWW (stąd „pseudonim” lokalny). Dlatego nie ma znaczenia, czy mieszkasz w odległej części miasta, czy nie masz nawet dostępu do Internetu. To kolejny oddzielny proces.

Aby drukować bezprzewodowo, musisz ustanowić połączenie z tą drukarką. 3G / EDGE łączy Cię z wieżą komórkową. Nie da się tego zrobić, ponieważ wieża komórkowa nie łączy się z drukarką.

Aby połączyć się bezprzewodowo z drukarką, musisz skonfigurować sieć LAN. Oznacza to uzyskanie routera ( ekspresy AirPort mają dedykowane porty tylko dla drukarek ). Sieci LAN nie mają nic wspólnego z Internetem (to zadanie modemu). Łączą ze sobą urządzenia, nic więcej.

Bez względu na to, którą trasę wybierzesz, musisz podłączyć tę drukarkę do sieci (nie do Internetu, chyba że chcesz drukować z daleka) i połączyć się z tą siecią za pomocą telefonu.

Jeśli chodzi o drukowanie bezprzewodowe z iPhone'a, możesz użyć protokołu AirPrint. Niestety z powodu problemów z licencjonowaniem obsługuje tylko kilka drukarek. Ale to nie powstrzymało niektórych od rozszerzenia jego funkcjonalności. Sprawdź AirPrint Activator 2.0 . Umożliwia AirPrint na dowolnej drukarce i dość prosty w użyciu produkt. Co najważniejsze, jest całkowicie darmowy.


0

Janice - być może będziesz mieć szczęście, jeśli dołączysz do telefonu drukarkę AirPrint, jeśli masz włączony hotspot u swojego operatora, ale jest to długa szansa i testowanie może nie być warte miesięcy.

Niestety najprawdopodobniej będziesz musiał kupić coś takiego jak ekspres na lotnisko i każdą starą drukarkę USB. Zrobiłem trochę badań w instrukcjach dla B210 i wyjaśniają, że potrzebujesz routera bezprzewodowego, aby AirPrint działał. Oprócz sieci nie potrzebujesz połączenia z Internetem - wystarczy sieć, aby drukarka mogła rozmawiać z telefonem tak, jak został zaprojektowany.

iOS / iPhone nie wiedział, jak używać 3G / EDGE do przesyłania danych po podłączeniu do Wi-Fi. Jeśli nie zaktualizowałeś systemu iOS 4.3.2, musisz pobrać to, co musisz wydrukować na połączeniu danych, a następnie połączyć się z Wi-Fi, aby wydrukować.

Obecnie nie ma opcji drukowania Bluetooth ani drukowania ze złącza 30-stykowego lub zestawu złącza aparatu. Nie oznacza to, że nie da się tego zrobić, tylko że nikt nie wykonał na tym pracy.


Wcześniej wypróbowałem opcję lotniska, ale nie wykryłem 3-G / Edge, które może wykryć tylko mój I-telefon.
Janice Harris,

Mój operator zmusza mnie do rezygnacji z abonamentu danych, jeśli włączę osobisty hotspot, więc nie podskoczyłem do testowania tej opcji z powodów finansowych. Wiem, że AirPort express działa, ponieważ często używałem go w odległej kabinie do drukowania - ręcznie łączę się z Wi-Fi, gdy tylko mam element do wydrukowania wszystkich pobranych do urządzenia.
bmike

AirPort nie jest zaprojektowany do łączenia się z 3G / Edge. Jest przeznaczony do łączenia się z siecią domową i świadczenia usług Wi-Fi na urządzeniach.
andynormancx,

0

Czy jest opcja Bluetooth?

Nie.

Czy istnieje drukarka typu Apple, która ma coś w rodzaju odbiornika iPhone'a w Internecie?

Nie.

Masz dwie opcje:

Skonfiguruj sieć bezprzewodową w domu i ZARÓWNO drukarkę, jak i iPhone'a, aby połączyć się z tą siecią bezprzewodową, gdy chcesz drukować. Aby to zadziałało, potrzebujesz routera bezprzewodowego i musisz znajdować się w odległości 500 stóp od sieci z telefonem.

Skonfiguruj połączenie internetowe dla swojej drukarki - hotspot 3G, DSL, modem kablowy itp., A następnie skonfiguruj router, aby drukarka mogła odbierać wiadomości z Print n 'Share. Będziesz musiał sprawdzić wsparcie techniczne Print n 'share i wsparcie techniczne drukarki, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jeśli nie możesz znaleźć się w odległości 500 stóp od drukarki i sieci bezprzewodowej, kiedy chcesz drukować, a nie możesz uzyskać połączenia internetowego w swojej drukarce, nie będziesz mógł drukować za pomocą iPhone'a.

Jeśli powiesz nam więcej o tym, co próbujesz zrobić (gdzie jesteś, kiedy drukujesz, gdzie jest drukarka, kiedy drukujesz, czy twój dom ma dostęp do Internetu, czy sieć bezprzewodową itp.), Prawdopodobnie zapewnimy ci dokładniejsze informacje .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.