OSX Yosemite Prohibitory Sign on Startup


1

Wykonałem twardy restart na laptopie po jego zamrożeniu podczas restartu.

Po ponownym załadowaniu logo jabłka wyświetlane za pomocą ładowarki wyświetlało znak zakazu. Po pewnym czasie czytania i wielu nieudanych próbach nie udało mi się ponownie uruchomić mac -

Nie mogę uruchomić systemu w trybie awaryjnym lub trybie pojedynczego użytkownika, aby uruchomić narzędzie dyskowe, jak sugerują inne dokumenty Apple. Próbowałem nawet resetowania PRAM. Czy mogę coś jeszcze spróbować?

UPDATE : przytrzymanie cmd+ rpo restarcie pozwoliło mi poprawnie wprowadzić narzędzie dyskowe.

Odpowiedzi:


1

Zastanawiając się, co rozumiesz przez reset PRAM ze względu na fakt, że technicznie w modelach Intela, nazywa się teraz NVRAM, mimo że nadal musisz używać klawiszy P i R. Jeśli masz ethernet, możesz przytrzymać komendę-opcja-r przy starcie, aby uruchomić bezpośrednio z Apple i uruchomić pierwszą pomoc w Narzędziu dyskowym. Jeśli masz baterię, której nie można łatwo usunąć, możesz zresetować zarządzanie systemem (SMC), upewniając się, że komputer Mac jest wyłączony, a następnie odłączając wszystko, z wyjątkiem zasilania, a następnie naciskając i zwalniając jednocześnie opcję sterowania zmianą i moc przyciski włączania / wyłączania (wysuwania). Następnie ponownie wykonaj resetowanie pamięci NVRAM. To może pomóc o połowę mniej. (Resetowanie pamięci NVRAM rozpoczyna się od natychmiastowego naciśnięcia i przytrzymania opcji polecenia-pr, aż do momentu, gdy dźwięk uruchamiania będzie odtwarzany kilka razy, przynajmniej trzy.)


Uruchomione narzędzie dyskowe rozwiązało problem. przytrzymanie cmd + r podczas restartu było wszystkim, co było potrzebne, aby mnie tam dostać. Dzięki krata, oszczędzasz życie!
lfender6445
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.