Masz dobrych wielowątkowych klientów SFTP dla komputerów Mac?


1

Dziwi mnie, że nie ma przyzwoitego klienta FTP / SFTP obsługującego wiele połączeń dla komputerów Mac.

Jedyny, jaki widziałem, to CaptainFTP , który wygląda okropnie, jakby pochodził z ubiegłego wieku.

Istnieje również iGetter , który jest równie starożytny i tak naprawdę nie jest skonfigurowany jako przeglądarka, a raczej akcelerator pobierania.

Używam lftp , co jest niesamowite , ale tylko CLI, co sprawia, że ​​jest to ból.

Czy ktoś wie o (a) „nowoczesnej” aplikacji klienckiej obsługującej wiele połączeń lub (b) graficznym interfejsie użytkownika lftp?


Czy spojrzałeś na Transmit ? Obsługuje wiele połączeń, SFTP i WebDAV, Amazon S3 ..
douggro

1
Właśnie tego spróbowałem; ale transfer jest ograniczony do 40 Mb / s. lftp daje mi 100 Mb / s (limit serwera)
Dan

Jedyną inną rekomendacją, którą chciałbym mieć, jest Filezilla .
douggro

Filezilla osiągnęła maksymalną prędkość 30 Mb / s
Dan

Odpowiedzi:


1

Stare pytanie, ale okazało się, że Cyberduck obsługuje wiele połączeń. Podczas przesyłania przez SFTP możliwe jest wybranie wielu połączeń w prawym górnym rogu okna dialogowego postępu. Czy ma to wpływ na całkowitą prędkość, obecnie nie jestem w stanie zmierzyć.


0

Czy sprawdziłeś Fetch ( http://fetchsoftworks.com ) lub Interarchy ( https://nolobe.com/interarchy/ )? Oba pozwalają na jednoczesne połączenia z wieloma zdalnymi serwerami, zdalne transfery, SFTP i wiele innych przydatnych i solidnych funkcji z długiej historii programowania z opiniami wielu użytkowników.


Próbowałem obu. Żaden z nich nie poszedłby szybciej niż 20-25 Mb / s. I bardzo nierówna prędkość. lftp daje mi spójne 100 Mb / s (ograniczone przepustowością łącza internetowego serwera)
Dan

Ciekawe - to spora różnica. Czy lftp osiąga to dzięki swojej zdolności do asynchronicznego wydawania wielu poleceń ftp? Jak to działa z jednym dużym plikiem?
Bruce Van Allen

Nie mam pojęcia jak, po prostu chciałbym mieć GUI!
Dan

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.