Jak wyciszyć aparat iPhone'a?


11

Na moim iPhonie dźwięk migawki aparatu podąża za przełącznikiem dzwonka / wyciszenia. Chciałbym jednak, aby kamera zawsze milczała, niezależnie od tego, czy przychodzące połączenia i wiadomości wydają dźwięk. Czy jest jakiś sposób na skonfigurowanie go w ten sposób?

(IPhone 4 bez jailbreaka z najnowszym iOS).

Odpowiedzi:


10

Prostym rozwiązaniem jest użycie przełącznika wyciszenia z boku telefonu. Dźwięk migawki aparatu jest kontrolowany przez głośność dzwonka, ponieważ przełącznik wyciszania dzwonka wycisza dzwonek, dźwięk migawki również jest wyciszony. Jednak pytasz o opcjonalne trwałe rozwiązanie. Jak dotąd nie ma. Aplikacja nie ma żadnych dodatkowych opcji w aplikacji ani w Preferencjach systemowych.

W sklepie z aplikacjami znajduje się prosta aplikacja aparatu o nazwie Secret Camera - Tajne robienie zdjęć za 1,99 USD. Apple Store Link Wygląda na to, że działa jak zwykła aplikacja Aparat, ale czytając jej opis, nie wspomina wprost o opcji wyciszenia migawki. Zakładam, że jest to domyślna funkcja ze względu na nazwę aplikacji.


Niestety, ta (pierwsza część twojej odpowiedzi) nie jest prawidłową odpowiedzią dla iPhone'ów pochodzących z Korei lub Japonii. Przycisk wyciszenia nie wycisza dźwięku migawki aparatu. Więcej odpowiedzi będą mile widziane.
Nicojo

2

To może nie być najlepsze rozwiązanie, ale używam starego gniazda słuchawkowego. Zasadniczo przecinam koniec przewodu do punktu, w którym znajduje się gniazdo. Używam Jacka jako blokera „dźwięku”. Zastanawia się, czy nie przeszkadza ci mały jack wystający na dolnym lol


Czy działa to na sprzęcie z epoki iPhone'a 7 w regionach takich jak Japonia czy Korea, w których dźwięki będą odtwarzane przy każdym zwolnieniu migawki?
bmike

1

Nie sądzę, że istnieje opcja wyłączenia dźwięku migawki aparatu, ale oto przewodnik, jak wyłączyć dźwięk.


Problem z tym przewodnikiem polega na tym, że aplikacja MobileFinder jest (już nie?) Dostępna w App Store. (Biorąc pod uwagę restrykcyjne zasady Apple, byłbym naprawdę zaskoczony, gdyby takie aplikacje menedżera plików były dostępne.)
Jonik

(Na iPhones z jailbrokenem zmiana nazwy pliku photoShutter.caf byłaby prawdopodobnie bułka z masłem, ale osobiście wolałbym nie jailbreak.)
Jonik

1
Nie jestem pewien co do MobileFiner, ale istnieją inne aplikacje, takie jak iExplorer ( macroplant.com/iexplorer ), których można używać na iPhone'ach, które nie są jailbreakem (użyłem go raz, aby załadować japoński słownik do aplikacji Kindle dla iPhone i działało idealnie).
Leif

Hmm, iExplorer rzeczywiście jest w App Store. (Chociaż recenzje nie przedstawiają zbyt dobrego zdjęcia.) Jeśli masz aplikację, możesz spróbować zmienić nazwy plików w System/Library/Audio/UISoundsniej ... (Jakoś nadal w to wątpię.)
Jonik

Zrobiłem to kilka miesięcy temu na mojej dziewczynie Mac, więc nie mam go zainstalowanego, ale aplikacja jest w 100% darmowa i można ją pobrać za pośrednictwem strony internetowej, którą zamieściłem w poprzednim komentarzu :)
Leif

0

Początkowo wyciszenie kamery było prostym ruchem fizycznego przełącznika wyciszenia, jednak wiele rządów teraz to reguluje, a system operacyjny ominie wiele wysiłków w celu wyciszenia szumu przechwytywania.

To może, ale nie musi działać długoterminowo, ponieważ przechwytywanie wideo jest zazwyczaj ciche, a wyodrębnianie wysokiej jakości zdjęć jest łatwe. Ponadto funkcja Live Photo dodatkowo zaciera linię między zdjęciem a filmem, który wstępnie nagrywa scenę przed wyzwoleniem „zdjęcia” z „aparatu”.


-2

po prostu przestaw przełącznik dzwonka / wyciszenia telefonu w tryb cichy.


Proszę przeczytać pytanie przed odpowiedzią: „dźwięk migawki aparatu podąża za przełącznikiem dzwonka / wyciszenia. Chciałbym jednak, aby kamera zawsze była cicha”
Jonik
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.