Jakie są najlepsze aplikacje na iPhone'a, aby rozbawić malucha w „nagłym wypadku”?


9

Najlepiej za darmo - programy dla dzieci / filmy z iTunes są oczywiste.


1
Czy to zbyt subiektywne?
Casebash,

Czasami chcę aplikację typu Babysmash na iPhone'a ...

Sprawiło, że to pytanie stało się wiki, ponieważ jest subiektywne i nie ma „poprawnych” odpowiedzi.
th3dude

Odpowiedzi:


4

Folia bąbelkowa

W pobliżu


Czy to „Bubble Popper” (W sklepie App Store nie ma „Bubble Wrap”). Darmowa wersja linków „Bubble Popper” do linii telefonicznych o podwyższonej opłacie - więc najlepiej tego unikać!
Jon Hadley,

Istnieje darmowa wersja (bez reklam) o nazwie „Bubble Snap”. Wygląda na to, nie interesowałem się długo :)
BradC,

3

Bąbelki . Działa świetnie również na iPadzie. Ważne jest, aby oprogramowanie dla małych dzieci było wolne od reklam, ponieważ będą klikać linki.3

Moja córka przeszła obsesję na punkcie Monkey Preschool Lunchbox . Mogę ręczyć, że to również bardzo edukacyjne. Stała się znacznie lepsza w liczeniu (po około 2 tygodniach nie musiała już liczyć grup po 10, mogła po prostu spojrzeć na kolekcję i powiedzieć „jest 8 bananów”).

alternatywny tekst


2

Nie za darmo, ale różne aplikacje Dr. Seussa są świetne, ponieważ będą czytać książkę na głos w tempie dziecka. Zawsze mam też gotowe „Animal Sounds”.

Za darmo moja córka spędza więcej czasu przeglądając zdjęcia z siebie, rodziny i przyjaciół (w tej kolejności), niż robiąc cokolwiek innego. Domyśl.

Och, mamy dużo przebiegu z (pirackich) odcinków Dory Odkrywcy.


1
Moja ulubiona ogólna sugestia - ale wiele innych dobrych pomysłów.
Jon Hadley,


1

Monkey Kick Off sprawia, że ​​moja córka jest rozbawiona przez wiele godzin - do tego stopnia, że ​​robi się zepsuta, gdy dzwoni telefon i muszę ją zdjąć!0

Wspomniałeś, że filmy / programy będą priorytetem. Spójrz na aplikację o nazwie WEET WOO. Robi coś bardzo prostego: przedstawia interfejs dla Ciebie i Twojego dziecka do wybierania spośród szerokiej gamy filmów i programów dla dzieci, które są faktycznie przechowywane na YouTube, w tym zabawnych serii edukacyjnych itp. Są one podzielone na kategorie (Zwierzęta, Humor, itp.), abyś mógł znaleźć to, czego chcesz. Ale oczywiście główna sprawa polega na tym, że wiesz, że wszystko, na co się natkniesz, będzie dla dziecka zabawne i edukacyjne ... a nie kiepskie teledyski czy coś takiego.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.