Aktualizacja 10.6.8 spowodowała awarię sieci Ethernet


1

Po aktualizacji do 10.6.8 moja sieć Ethernet przestała działać. Rozumiem, że dotknęło to miliony użytkowników komputerów Mac. Czy istnieje sposób na przywrócenie systemu OSX? To najnowszy MBP 13 "2,7 GHz i7.

Odpowiedzi:


0

Chciałbym tu pobrać aktualizator Combo 10.6.8 od Apple i pobrać go przez Wi-Fi, a następnie uruchomić ponownie. To często naprawia wszelkie problemy występujące podczas aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem wbudowanej aplikacji.

Przed wykonaniem tej czynności należy zachować ostrożność.

Czy istnieje sposób na przywrócenie systemu OSX?

Jeśli masz kopię zapasową Time Machine, byłby to najprostszy sposób na przywrócenie.


Próbowałem pobrać i zainstalować. Niestety, pomimo „pomyślnej instalacji” problem sieci Ethernet nadal występuje. Nie mam wehikułu czasu z gotową kopią zapasową do przywrócenia. Czy mam alternatywę dla zwykłego zamykania komputera Mac, formatowania go i ponownej instalacji starszego systemu operacyjnego z dysku DVD? Mam na myśli, że mój Mac jest bezużyteczny i nic nie wskazuje na to, że Apple wymyśli poprawkę.
JasonGenX

ktoś? prosimy o pomoc?
JasonGenX

1

Brutalna siła, aby sobie z tym poradzić, to zadzwonić do Apple i otworzyć bilet. Zrobiłem to w przeszłości na komputerach Mac bez Applecare.

Zaletą jest to, że są najlepiej przygotowani, aby ci pomóc, a to stawia cię w najlepszej pozycji, aby rozwiązać problem.

Jeśli nie masz Applecare, pobierana jest opłata. Sugeruję, aby wyrazić zgodę na opłatę, a kiedy już zaczną działać, poproś, aby zrzekli się opłaty w świetle tego, co musieli zrobić, aby rozwiązać problem.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.