Zdjęcia zniknęły z wiadomości (iPhone 4s)


1

Mój iPhone 4s nagle usunął wszystkie zdjęcia, które były w moich wiadomościach. Zamiast tego widzę puste miejsce z numerem pliku, który znajduje się pod znakiem zapytania.

Nie znalazły się w moich zdjęciach, które są w moim albumie lub gdziekolwiek indziej, które widzę. Zainstalowałem system iOS 8 kilka miesięcy temu. Czy to może być część problemu? Naprawdę doceniłbym każdą pomoc, jaką mógłbym z tym uzyskać, i ponieważ nie jestem za technologią.


Czy masz kopię zapasową iOS od czasu tutaj de Zdjęcia nie zostały usunięte?
bMalum

Odpowiedzi:


2

Możliwe poprawki…

 • ustawienia & gt; wiadomości & gt; wyłącz iMessage - czekaj - włącz ponownie.
 • ustawienia & gt; ogólne & gt; reset & gt; Zrestartować ustawienia sieci.
 • [Bardziej szczegółowe]
  Jeśli używasz innego urządzenia z iMessages, wyłącz je wszystkie (wyloguj się).
  Następnie na telefonie iPhone przejdź do Ustawienia & gt; Wiadomości.
  Wyłącz komunikat „Wyłącz”.
  Odczekaj 5 sekund, włącz ponownie i poniżej w obszarze Wyślij i amp; Odbieraj, usuwaj wszelkie inne wiadomości e-mail lub numery do wiadomości innych niż numer podstawowy.
  Więc masz tylko jedną pod tą sekcją.
  Teraz powinieneś być w stanie uzyskać zdjęcia.
  Jeśli tak, teraz możesz ponownie włączyć Wiadomości na wszystkich innych urządzeniach.

Uwaga: Powyższe metody wykazały różny stopień powodzenia, niektóre z nich odzyskują swoją historię, inne tylko przywracają funkcjonalność do nowych zdjęć, ale nie odzyskują starych zdjęć.

Przeszukiwanie Google wskazywałoby, że jest to znany błąd, który nie został jeszcze naprawiony. Jeśli masz kopię zapasową iCloud, dane powinny tam być - wyodrębnienie ich wymagałoby czegoś takiego iPhone Backup Extractor ale wydaje się, że jedynym sposobem, aby wrócić do wiadomości, jeśli nic nie zadziałało do tej pory, jest wyczyszczenie telefonu i skonfigurować jako nowy, a następnie odzyskać z ostatniej kopii zapasowej.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.