Brakuje całego folderu na ekranie głównym


1

Dziecko bawiące się moim iphone 5 sprawiło, że folder zniknął. Nie wiem, czy go usunęła, czy nie, ale jeśli zaznaczę jedną z aplikacji, nadal jest w telefonie i pokazuje starą nazwę folderu. Jednak żadna z aplikacji, które były / są w tym folderze, nie ma ikon na ekranie i muszę je wyróżnić, aby je uruchomić. Jakieś pomysły na przywrócenie folderu lub poszczególnych ikon, aby móc ponownie utworzyć folder?


Jaki folder na telefonie iPhone?
Mark

Spróbuj ponownie uruchomić telefon. Z pewnością stało się to w systemie iOS 6 i IIRC.
0942v8653

1
Zsynchronizuj telefon z iTunes, a następnie przejdź do aplikacji i możesz usunąć brakujące aplikacje z telefonu, zsynchronizować, a następnie zainstalować je ponownie i powinny znaleźć się na jednym z ekranów.
Flying Trashcan

Łał! Jesteście szybcy! Dla Marka był to utworzony przeze mnie folder o nazwie Zdrowie. Przeprowadzono szereg aplikacji związanych z ćwiczeniami i dietą. Próbowałem wykonać synchronizację, ale ponieważ aplikacje są nadal zainstalowane, nic się nie zmieniło. Zgadzam się, że mogę odinstalować i ponownie zainstalować i ułożyć je w jeden folder, ale straciłbym mnóstwo danych historycznych na temat dodanych przeze mnie produktów i rodzajów ćwiczeń. Po prostu nie rozumiem, w jaki sposób aplikacja jest nadal dostępna i mogę z nich korzystać, tak jak to robiłem dziś rano na siłowni, ale nie mogę wyświetlić ich ikony (westchnienie).
Jim

Uruchom ponownie, przytrzymując przycisk zasilania i domu, aż zobaczysz Apple. Problem rozwiązany.
Rob

Odpowiedzi:


1

Miałem ten sam problem iw końcu zorientowałem się, jak to naprawić!

Istnieją 2 sposoby rozwiązania tego problemu, za pośrednictwem iTunes lub iPhone'a. Trasa iTunes jest szybsza, a jeśli masz wiele aplikacji w tym brakującym folderze, możesz nie pamiętać wszystkich, a iTunes daje Ci pełną listę.

  1. Przejdź do iTunes z podłączonym telefonem iPhone i kliknij swój telefon.

  2. Przejdź do karty aplikacji

  3. zlokalizuj wszystkie aplikacje, które znajdują się w tym folderze i usuń je.

    Usunąłem wszystkie aplikacje z wyjątkiem 2, których nie chciałem jeszcze usunąć, ponieważ mieli na nich dane, których nie chciałem stracić. Co ciekawe, po usunięciu wszystkich innych aplikacji 2 aplikacje, których nie usunąłem, pojawiły się ponownie na moim telefonie bez folderu. Więc może po prostu spróbuj usunąć tylko 1 lub 2 aplikacje z tego folderu i sprawdź, czy druga powierzchnia, co sprawia, że ​​ten proces jest szybszy i lepszy.

  4. Teraz zainstaluj ponownie wszystkie usunięte aplikacje, które powinny ponownie pojawić się w telefonie bez folderu.

  5. Utwórz nowy folder i włóż wszystkie aplikacje z powrotem.

Voilà, masz to!


0

Łatwo jest odzyskać wszystkie brakujące aplikacje. Przejdź do Ustawienia & gt; Ogólne & gt; Resetuj & gt; Zresetuj wszystkie ustawienia.

Niech telefon zresetuje wszystko.

Nie stracisz danych. Wszystko, czego potrzebujesz do ponownego wprowadzenia kodów Wifi. Powodzenia.


Miałem ten sam problem i rozwiązałem. Przejdź do ustawień, Genral, Reset, zresetuj ustawienia. Poczekaj na ponowne uruchomienie urządzenia, nie utracisz żadnych danych i wszystkie aplikacje powrócą
Salim

0

Przejdź do losowego folderu. Wyciągnij wszystkie aplikacje. Powinien pojawić się ponownie. Możesz też przenieść wszystkie foldery na nowy ekran, a następnie wyciągnąć aplikacje z jednego. Powodzenia.


0

Wszystkie te odpowiedzi są strasznie skomplikowane.

Miałem te problemy kilka razy (znikające aplikacje i foldery) i rozwiązałem je, uruchamiając ponownie iPhone'a.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.