Użyj trybu klapki bez zasilacza


21

Jednym z wymagań korzystania z trybu clamshell jest podłączenie zasilacza. Czy jest to jakaś modyfikacja pliku lub aplikacja, która by to działała? Jak przełączanie się w ciągu dnia z biurka do wstawania i przenoszenia zasilacza tam iz powrotem, staje się coraz trudniejsze.


Klapka działa dla mnie z zasilaczem lub bez ... z systemem 10.11.6 El Capitan
Bhang Bhosadda,

1
Witamy, aby zapytać inaczej! To nie odpowiada na pytanie; stwierdzenie, że tryb Clamshell działa z / bez zasilacza, nie pomaga odpowiedzieć na pytanie. Być może mógłbyś podać wprowadzone ustawienia lub cokolwiek, co wpływa na ten wynik?
Cegła

W ogóle nic nie zmieniłem, chciałem tylko powiedzieć, że działa on tak, jak powinien, po wyjęciu z pudełka ... Jedynym powodem, dla którego przywołałem klapkę z / bez adaptera jest to, że taki jest tytuł wątku; wspomniany również w pierwszym poście
Bhang Bhosadda,

1
Zgodnie z linkiem do wsparcia Apple dostarczonym przez OP , laptopy Mac muszą być podłączone, aby tryb „zamknięty wyświetlacz” lub „klapka” działał. Fakt, że twierdzisz, że działa inaczej, oznacza, że ​​tak naprawdę nie działa zgodnie z przeznaczeniem na twoim komputerze.
tubedogg

No cóż, nigdy nie miałem z tym żadnych problemów, tego używam codziennie; myślałem, że tak to działa dla wszystkich
Bhang Bhosadda,

Odpowiedzi:


19

Możesz użyć Insomniax do wyłączenia snu, gdy wyświetlacz jest zamknięty. Oznacza to, że możesz zamknąć pokrywę i wyświetlić ekran w trybie dodatkowego monitora bez konieczności podłączania zasilacza, ponieważ komputer Mac nie będzie spał po zamknięciu pokrywy.


Insomniax jest teraz porzucony i nie będą dostarczane żadne dalsze aktualizacje ani pliki binarne. Dalsze informacje .


2
Działa świetnie.
tron_jones

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.