Dlaczego Google Chrome uruchamia wiele wystąpień Google Chrome Helper?


12

Mam otwartą przeglądarkę Chrome (Yosemite 10.1) i działa 7 instancji Google Chrome Helper. W przeglądarce jest otwarta jedna karta. Mam zainstalowane 3 rozszerzenia ORAZ uruchomione (1Password, JSON Formatter i Postman).

Od dłuższego czasu Chrome jest dużym problemem. Różne wersje były naprawdę solidne lub bardzo nieszczelne i „awaryjne”. Ta kompilacja (40.0.2214.45 beta (64-bit)) wydaje się dość niestabilna. Oczywiście widzę teraz tag (beta) i zastanawiam się, jak uzyskać stabilną wersję. Może to mój problem?


1
Moje pytanie brzmi: jak dostałeś się do wersji beta Chrome, nie wiedząc o tym.
bassplayer7

Jestem pewien, że wiedziałem, dlaczego zdecydowałem się na Beta, kiedy instalowałem lata temu. Prawdopodobnie ma to coś wspólnego z testowaniem nowych funkcji. W każdym razie błąd został naprawiony.
Duffy Dolan

Odpowiedzi:


9

Instancje Google Chrome Helper służą do różnych zainstalowanych wtyczek. O ile wtyczka nie jest błędna lub nie działa dobrze z innymi wtyczkami, generalnie nie ma problemu z uruchomieniem niektórych lub wielu procesów Chrome Helper.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

wprowadź opis zdjęcia tutaj

W tym artykule przewodowym wyjaśniono nieco o Chrome Helper.


Słuszna uwaga! Odinstalowałem kilka rozszerzeń i Chrome zaczął działać lepiej.
andilabs

artykuł dobrze wyjaśnia pojęcia, ale wydaje się, że układ ustawień treści został zmieniony. Nie mogę już znaleźć sekcji wtyczek.
Pinokio

1

Google Chrome uruchamia tutaj również wiele instancji na moim komputerze, więc myślę, że to normalne.

Jeśli masz wersję beta lub rozwojową przeglądarki Google Chrome, możesz pobrać normalną tutaj .

Pamiętaj, że ponieważ jest to inna wersja, jej format jest inny, będziesz musiał albo usunąć swój profil i zalogować się ponownie, albo ustawić inną ścieżkę profilu.


To właśnie skończyło się na przejściu do wersji ostatecznej.
Duffy Dolan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.