Jak mogę podłączyć wiele słuchawek bezprzewodowych do tego samego Iphone 6 w tym samym czasie?


27

Lubię słuchać plików audio na moim Iphone 6 podczas joggingu na świeżym powietrzu.

Moja dziewczyna chce się do mnie przyłączyć (pobiegnij ze mną i miej własne słuchawki słuchające tego samego dźwięku).

Jak oboje możemy sparować nasze słuchawki bezprzewodowe z moim iPhonem jednocześnie, abyśmy słuchali dokładnie tego samego?

(A te pliki audio nie są dostępne w niektórych wspólnych lokalizacjach, takich jak Spotify.)

(Posiadamy również rozdzielacz słuchawek, ale korzystanie ze słuchawek przewodowych jest niewygodne, ponieważ przewody utrudniają bieganie).


Nie jestem w 100% pewien, ale z jakiegoś powodu nazywają to „parowaniem” - jedno urządzenie, jeden zestaw słuchawkowy; jedna para.
Tetsujin

Odpowiedzi:8

Istnieje inne „obejście”, które NIE wymaga Bluetooth. Często szkolę wielu studentów dla 5K, 10K itp. Ponieważ trenuję wielu uczniów jednocześnie i często używam miksów DJ-skich o długości 1 godziny, aby ustawić tempo dla wszystkich, podłączam iPhone'a do urządzenia nadającego FM (zwykle ograniczone od Zasięg 30-100 stóp). Ponadto zachęcam uczestników do korzystania z urządzeń bezprzewodowych, takich jak nano shuffle itp., Które mogą odbierać częstotliwości radiowe FM. Nie ma kłopotliwych problemów ze zgodnością „parowania” Bluetooth i każdy może się przyłączyć po prostu dostroić się do mojej częstotliwości FM; nawet te, które mają tylko prosty przenośny odtwarzacz radiowy / MP3. Chociaż te urządzenia były pierwotnie przeznaczone do strojenia radia samochodowego, zauważyłem, że działają tak samo dobrze, jak inne urządzenia mobilne, które mogą odbierać częstotliwości radiowe FM.

Połączyć


Wydaje się, że link jest do nadajnika. Czy masz link do (niedrogich) odbiorników FM, których używasz?
wide_eyed_pupil

5

Chociaż prawdą jest, że nie ma wbudowanej obsługiwanej metody łączenia iPhone'a z wieloma zestawami głośników Bluetooth, można to zrobić.

Potrzebne będzie dodatkowe urządzenie, rozdzielacz Bluetooth. Zazwyczaj podłączają się one do gniazda słuchawkowego i łączą się z co najmniej 2 urządzeniami. Prawdopodobnie bardziej wybredna niż używanie tylko iPhone'a, ale możliwe. Oto jeden przykład.


1

Natknąłem się na to po spojrzeniu na słuchawki JBL Synchros E40BT w słuchawkach sprzedawanych w Crutchfield.

Wygląda na to, że po prostu łączysz jeden zestaw z iPhone'em / iPodem itp. Ale słuchawki pozwalają sparować „drugi” zestaw z pierwszym. Podstawowy zestaw kontroluje muzykę, ale druga para słyszy dokładnie to, co słyszy pierwsza.


1

Właśnie kupiłem dwa słuchawki SkyGenius nauszne na amazonie, możesz podłączyć dwa słuchawki SkyGenius do jednego iPhone'a bez żadnego rozgałęźnika, nazywają tę funkcję „ShareMe”, możesz najpierw sparować dwa słuchawki, a następnie sparować jeden z nich z iPhonem , wtedy oba słuchawki mogą słuchać jednocześnie.0

MyStream to aplikacja, która pozwala bezprzewodowo udostępniać tę muzykę iDevice Twojego przyjaciela, dzięki czemu możesz jednocześnie słuchać tej samej muzyki.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.