Potrzebne porady: Jak uaktualnić iPhone'a 4S IOS 5.1 do v6 lub v7


1

Mam iPhone'a 4S / 16 GB z systemem operacyjnym 5.1.1 i chciałbym uaktualnić go do wersji co najmniej 0S 6.1. Lub v 7.1, jeśli jest to bardziej wolne od błędów i działa tak szybko jak 6. Odsuwam wcześniej aktualizację systemu operacyjnego, ponieważ założyłem, że telefon działałby szybciej w starszym systemie operacyjnym. Teraz niektóre z moich aplikacji nie będą działać, chyba że system operacyjny jest co najmniej v6, więc czas na aktualizację. Problem polega na tym, że teraz, po wypróbowaniu wszystkich możliwych sposobów znalezienia online, otrzymuję komunikaty o błędach (3194, 11, 4016) i nie mogę uaktualnić / odzyskać mojego systemu operacyjnego do wersji 6.1.3 lub 7.1.2. Użyłem Tiny Umbrella, aby spróbować rozwiązać problemy z weryfikacją, ale wszystko bez powodzenia. Wygląda na to, że nie mam potrzebnych shów „blobów”, aby umożliwić aktualizację?

Czy ktoś może doradzić najlepszą drogę do przodu? Telefon jest legalny, nieprzerwany, ale jestem otwarty na uruchomienie procedury jailbreaK, jeśli rozwiąże to mój problem z aktualizacją systemu operacyjnego. Wszelkie porady z linkami do zasobów będą mile widziane !!

Odpowiedzi:


1

Obecnie nie można obniżyć wersji iPhone'a 4S. Wymagałoby to exploita bootrom, który nie został jeszcze wydany.


Witaj, jeśli to poprawna odpowiedź, zaakceptuj to.
Spotlight

Właściwie moje pytanie dotyczy aktualizacji z wersji 5.1.1. Obecnie Apple podpisuje tylko v.8 i nie jest możliwe uzyskanie przez Apple v.6 lub v.7. Za pośrednictwem iTunes lub mojego telefonu dostępna jest aktualizacja do wersji 8, która, jak sądzę, mogłaby uszkodzić mój iPhone 4S. Czy więc inni, którzy to czytają, wiedzą o nieoficjalnym rozwiązaniu Apple dostępnym za pośrednictwem zasobów internetowych?
Leo

Ups! Nie widziałem S. Wymagałoby to exploita bootrom. Nie wydano żadnego, ale jest jeden.
Spotlight

IOS 8 działa całkiem nieźle na iPhone 4S.
Spotlight
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.