Czy mój odnowiony iPad 2 jest modelem A?


1

Niedawno kupiłem odnowiony iPad 2 WiFi i jako programista iOS chciałbym go używać jako urządzenia testowego i ładować na nim wersje beta iOS. Apple oferuje dwa różne pliki do pobrania, jeden na „iPad 2” i drugi na „iPad 2 (model A)”. Nie jestem pewien, z którego mogę bezpiecznie korzystać. Ta odpowiedź na pytanie zadaj inną stanowi, że iPad 2 o numerze modelu MC979 nie jest wersją A, podczas gdy A1395 MC954 (czarny) lub MC989 (biały) to model A. Mój iPad 2 ma napis „Model A1395” na odwrocie, jednak w Ustawieniach -> Ogólne -> Informacje wyświetla model jako FC769LL / A. Czy mój jest modelem A, czy nie?


1
Co sprawia, że ​​iPad jest wersją A, czy nie?
Rob

Odpowiedzi:


1

Najwyraźniej wersja A to iPad 2, który pojawił się w marcu 2012 roku i był sprzedawany tylko w wersji 16 GB. Ma poprawiony procesor A5, a jego identyfikator modelu to iPad2,4 .

Dwie liczby, o których mówisz, dostarczają różnych informacji.

Ten na tylnej okładce to rzeczywisty numer modelu , którym w tym przypadku jest A1395 , podczas gdy ten pobrany z Ustawień / Ogólnych / Informacje to numer zamówienia i zawiera informacje o tym, kiedy i gdzie urządzenie zostało wykonane, jego kolor i miejsce przechowywania .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.