odtwarzanie wideo zatrzymuje się podczas udostępniania ekranu Apple-TV


1

Niedawno napotkałem ten problem, podczas gdy mam wysokiej jakości szerokopasmowe łącze szerokopasmowe, a każde urządzenie (laptop, Apple TV itp.) Może bezbłędnie przesyłać strumieniowo 1080, ale w momencie, gdy nacisnąłem przycisk Apple TV, streaming online (FB lub YouTube) przestaje działać odtwarzanie. Jeśli anuluję udostępnianie ekranu Apple TV, odtwarzanie zostanie wznowione !!

pS: Mam ten problem tylko ze strumieniowaniem online, odtwarzanie wideo w trybie offline jest w porządku na Apple TV. Test przepustowości z Apple-TV przechodzi pomyślnie bez żadnego problemu.

Niektóre informacje:

laptop: mac-Pro 15" retina

apple-tv model: A1469

apple-tv software: 7.0.2(6915)


musimy znaleźć twoje wąskie gardło, ponieważ najwolniejsze urządzenie w sieci będzie dyktować prędkość wszystkim innym.
Ruskes

ale wszystko było tak samo jak poprzednio. Używam tej samej sieci kablowej między wszystkimi urządzeniami korzystającymi z przełącznika 100 Mb.
Amir

speedtest pokazuje 80 Mb w dół i 12 Mb w górę na moim Macu, ponieważ przełącznik jest prosty NETGEAR 5-ports, zakładam , że podzielił przepustowość w uczciwy sposób.
Amir

wąskie gardło nie jest po twojej stronie, jest na utube lub FB, sprawdź te prędkości.
Ruskes
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.