Jaka jest procedura wymiany baterii w iPhonie?


Odpowiedzi:


7

iFixit ma doskonałe przewodniki tekstowe i wideo do wymiany baterii we wszystkich modelach iPhone'a. Oto ich przewodnik wymiany baterii w telefonie iPhone 4 .


Kilka miesięcy temu udało mi się wymienić ekran swojego iPhone'a 5 za pomocą tego przewodnika. (Procedura jest bardzo podobna do wymiany baterii; oczywiście oba wymagają otwarcia telefonu.)
Syclone0044

Protip: Odkryłem, że potrzebuję znacznie silniejszej przyssawki niż prosta dołączona do iFixit. Użyłem jednego z samochodowego uchwytu GPS na przednią szybę, który ma plastikowy zacisk dźwigni, aby naprawdę mocno ssał szkło. To było idealne i zwolniło ekran około 10 razy łatwiej!
Syclone0044

4

Jeśli chcesz w ogóle zachować gwarancję, zanieś ją do lokalnego sklepu Apple lub autoryzowanego centrum napraw i poproś o usługę. Wszelkie inne działania mogą unieważnić gwarancję.


JEŚLI jest objęty gwarancją - jest bardzo pomocny. Twoja bateria będzie objęta ubezpieczeniem. Zastąpią telefon.
macaco,

4

To zależy od tego, który masz. Wcześniej wymieniłem LCD i szklane ekrany w 3G. Bardzo pomocne są następujące samouczki w serwisie Repairs Universe . Mają filmy i szczegółowe instrukcje. Oto samouczek. Nie spojrzałem na to, ale wyskoczyło przez Googlinga „wymień baterię iPhone'a”.

Mam nadzieję że to pomoże!
Tomasz

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.