Muzyka zatrzymuje się podczas filmu w Keynote


2

Wstawiłem muzykę do prezentacji, a piosenka ma 5 minut. Jest 21 slajdów. Po wyeksportowaniu prezentacji do filmu, a następnie odtworzeniu filmu, utwór przestaje być odtwarzany po 41 sekundach, około czwartym slajdzie. Nie ma znaczenia, czy przesuwam slajdy - muzyka zawsze zatrzymuje się na 41 sekundach po zapisaniu jako film.

Gdy jestem w Keynote, utwór trwa przez cały czas, jeśli odtworzę prezentację od samego początku. Chcę, aby muzyka odtwarzała się w filmie na wszystkich slajdach.

Plik muzyczny ma długość 5 minut. Jest ustawiony na ciągłe odtwarzanie na slajdzie.


kto długo jest właściwym plikiem muzycznym? czy ustawiłeś, aby gra była ciągła czy na slajd?
Ruskes,

Plik muzyczny ma długość 5 minut. Jest ustawiony na ciągłe odtwarzanie na slajdzie. Film automatycznie przechodzi przez około 4 slajdy, a następnie muzyka się zatrzymuje. Dowolny pomysł?
glenndavis777

Czy próbujesz innego pliku muzycznego?
k1r8r0wn

Dzięki, zdobądźmy kilka szczegółów tutaj: jaka wersja Keynote, jaka wersja QuickTime (zakładamy, że użyłeś GT do zrobienia filmu)
Ruskes

Keynote wersja 6.5 (2110), 2014. QuickTime Player wersja 10.4 (833), 2014. Ten błąd nie ma sensu. Co się dzieje?
glenndavis777

Odpowiedzi:


-1

Chciałem tylko powiedzieć, że mam dokładnie ten sam problem. Mój plik muzyczny to 2:10, a w eksportowanym filmie zawsze zatrzymuje się po 1:04 ... Może to błąd? Możliwym obejściem może być dodanie pliku audio w programie imovie.


Próbuję .... nie jestem pewien, jak to połączyć.
glenndavis777

Zobacz możliwe poprawki.
glenndavis777
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.