Na iPhonie nie twórz kopii zapasowych filmów z aplikacji wideo w iTunes


0

Mam na iPhonie aplikację wideo AVPlayer . Po umieszczeniu tam filmów, a następnie zsynchronizowaniu ich i utworzeniu kopii zapasowej w iTunes, kopie zapasowe również są tworzone. Wykonanie kopii zapasowej tych filmów może zająć dużo czasu i miejsca.

Jak mogę zamiast tego pominąć tworzenie kopii zapasowych plików w programie AVPlayer? W rzeczywistości aplikacja ma ustawienie uniemożliwiające tworzenie kopii zapasowych w iTunes, ale to ustawienie nie działa dla mnie, ponieważ już ją wyłączyłem. Czy istnieje sposób, aby samemu to kontrolować, aby kopia zapasowa tej aplikacji i jej zawartości nie była tworzona w iTunes?


Skontaktuję się z programistami i zapytam, dlaczego ich przełącznik może nie działać.
Tetsujin,

Tak, skontaktowałem się z nimi tydzień temu, ale wciąż nie mam odpowiedzi. Przełącznik działa dobrze w wersji aplikacji na iPada (tak naprawdę nie było przełącznika i domyślnie nie tworzył kopii zapasowej plików).
Gary

Domyślam się, że poszło w ich jira [plik błędu], a następnie usłyszysz, że jest nowa wersja, która to naprawia.
Tetsujin,

Być może, ale wygląda na to , że mieli ten problem od co najmniej dwóch lat , niestety.
Gary

… Co prawdopodobnie oznacza, że ​​nie wiedzą jeszcze, jak to naprawić. O ile mi wiadomo, nie jest to coś, co może podyktować iDevice.
Tetsujin,

Odpowiedzi:


1

Na iPhonie przejdź do Ustawienia -> Ogólne -> Wykorzystanie pamięci masowej i iCloud -> Zarządzaj pamięcią masową ->. Tutaj masz Opcje kopii zapasowej i możesz wybrać, które aplikacje mają zostać uwzględnione w kopii zapasowej.


0

Nie, nie możesz. Apple sprawia, że ​​wykonujesz pełną kopię zapasową systemu, aby mogli zapisać wszystkie dane na swoich serwerach. Oznacza to, że wszystkie aplikacje i wszystkie dane aplikacji są kopiowane na komputer za pośrednictwem iTunes, a lista wszystkich plików jest przesyłana potajemnie do Apple po każdym podłączeniu iPhone'a do komputera. Ponadto polityka marketingowa Apple ma na celu przyspieszenie cierpienia zaawansowanych użytkowników, przy jednoczesnym ograniczeniu nieporozumień użytkowników podstawowych poprzez zapewnienie łącznie mniej opcji. Istnieje wiele krytyki na temat wyborów użytkowników Apple.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.