Jak odzyskać pliki TextEdit?


0

Właśnie zamknąłem TextEdit i zapomniałem zapisać moje pliki, nad którymi pracowałem przez 2 tygodnie. Zaraz się rozpłaczę.

Powiedz mi, jak mogę je odzyskać?

Odpowiedzi:


4

Jeśli wyjdziesz z TextEdit, to ponowne otwarcie TextEdit spowoduje ponowne otwarcie wszystkich dokumentów. Jeśli nie dało to opcji zapisania, były one przechowywane przez Przywracanie w Zapisanym stanie aplikacji. Gdy następnym razem otworzysz aplikację, powinna ona tam być, gdy stan aplikacji zostanie przywrócony. Jeśli tak się nie stało, coś innego poszło nie tak i stan aplikacji albo nie został zapisany, albo nie został poprawnie przywrócony (np. Wymuś zamknięcie podczas otwierania anuluje przywrócenie stanu aplikacji).

Jeśli zamknąłeś TextEdit, wszystkie dokumenty zostaną zamknięte, a kliknięcie Nie zapisuj spowoduje ich usunięcie i nie będzie można ich odzyskać.


Kliknąłem „wyjdź” i nie dało mi to nawet opcji zapisania. Właśnie się zamknęło, otworzyłem ponownie i zniknęły.
Tony

@ Tony Jeśli nie dało to opcji zapisania, były one przechowywane przez Przywracanie w Zapisanym stanie aplikacji. Gdy następnym razem otworzysz aplikację, powinna ona tam być, gdy stan aplikacji zostanie przywrócony. Jeśli tak się nie stało, coś innego poszło nie tak i stan aplikacji albo nie został zapisany, albo nie został poprawnie przywrócony (np. Wymuś zamknięcie podczas otwierania anuluje przywrócenie stanu aplikacji). Zredagowałem swoją odpowiedź, aby to uwzględnić.
grg

Spójrz na ten zestaw odpowiedzi apple.stackexchange.com/questions/18744/... Nie jestem jednak zbyt dobrze zaznajomiony z komputerami Mac i nie wydaje się, aby któreś z tych rzeczy działało. To także bardzo stara rozmowa, którą prowadzili i myślę, że może teraz polecenia będą inne.
Tony

-1

Jeśli znasz nazwę swoich plików, spróbuj użyć Spotlight (cmd + spacja), aby je wyszukać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.