Czy istnieje sposób całkowitego wyłączenia Spacji w Yosemite?


16

Czy istnieje sposób całkowitego wyłączenia Spacji w Yosemite (bez wyłączania Kontroli misji, Pulpitu nawigacyjnego itp.)?

Jako ktoś, kto często przełącza się między wieloma monitorami i sam korzysta z mojego Macbooka, często wpadam w zdumiewające konfiguracje, w których okna na jednym monitorze stają się Spacją na innym monitorze. Chciałbym zakończyć to zachowanie.

Odpowiedzi:


11

Zrobiłem to niedawno, aby uzyskać iMaca, który lepiej wspiera X-Arcade Tankstick i MAME. Nie wiem, czy całkowicie wyłączało to Miejsca, ale skutecznie je dla mnie wyeliminowało.

  1. Preferencje systemowe> Kontrola misji: odznacz wszystko.

    Ustaw skrót do Kontrola misji na „-”

  2. Preferencje systemowe> Klawiatura> Skróty> Kontrola misji: Odznacz wszystko

  3. W oknie terminala wpisz:

    defaults write com.apple.dock mcx-expose-disabled -bool true"
    

Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdzić:


to nie działa dla Sierra
SpaceDog

3

Myślę, że mam rozwiązanie:

JEŻELI chcesz tylko wyłączyć opcję spacji, otwórz kontrolę misji (naciskając F9lub klawisz Misji Kontroli (także F3). Po wyświetleniu spacji w górnej części ekranu możesz po prostu przejrzeć różne „spacje” za pomocą myszki, a następnie pojawi się krzyż umożliwiający zamknięcie.

enter image description here

mam nadzieję, że to jest pomocne!


0

Zrobiłem to w ten sposób W preferencjach systemowych: Klawiatura odznaczono opcję Kontrola misji i 3 poniżej, a ona ją wyłączyła.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.