iTunes Store: „Twoja metoda płatności została odrzucona”.


11

Ostatniej nocy próbowałem kupić aplikację ze sklepu App Store na iPhonie 4. Poprzedniego dnia kupiłem aplikację bez problemów i tym razem powiedziano mi, że moja metoda płatności jest nieprawidłowa. Kiedy kliknąłem przycisk „Kontynuuj”, aby poprawić moje informacje, wszystko było prawidłowe, więc ponownie wprowadziłem kod bezpieczeństwa karty kredytowej i stuknąłem. Nie, nie, odmówiłem.

Zadzwoniłem do mojego banku, kiedy jestem na wakacjach w Irlandii, a jeśli moja karta debetowa (karta używana przez moje konto iTunes) zacznie się odrzucać, będę mieć problemy. Nie, nie ma problemu, mieli na moim koncie notatkę, że podróżuję i nie ma żadnych blokad ani flag na moje wydatki. Zauważyła również, że sklep iTunes zażądał weryfikacji 0,99 USD, ale nie obciążył karty kwotą.

Wróciłem do sklepu iTunes na iPhonie i ponownie spróbowałem wprowadzić dane mojej karty kredytowej. Nadal odmówiłem. Podałem drugą kartę kredytową. Odrzucony Otworzyłem iTunes na moim laptopie (OS X 10.6, iTunes 10) i sprawdziłem tam informacje o moim koncie. Brak monitu o to, że jest nieprawidłowy po zalogowaniu, w przeciwieństwie do iPhone'a, który mówi mi - nawet w przypadku darmowych aplikacji - że moja metoda płatności została odrzucona, jak tylko wprowadzę hasło.

Próbowałem kupić aplikację ze sklepu na komputerze i zsynchronizować ją z iPhonem. Jak tylko kliknę na zakup, zostaniesz poproszony o uwierzytelnienie. Jak tylko się uwierzytelnię, proszę o poprawienie danych mojej karty kredytowej. Gdy tylko naprawię informacje o mojej karcie kredytowej, wracam do ekranu, w którym byłem poprzednio, gdzie zdecydowałem się na zakup tej aplikacji (w tym przypadku ten ekran jest stroną główną App Store).

Dwie różne karty, bez problemów z bankiem, nie ma sposobu, aby działał poprawnie w iTunes na komputerze lub poprzez różne próby w App Store na iPhonie. Jakieś pomysły? Jakieś sugestie?


Miej dokładnie ten sam problem, o którym wspominasz ...
Pablo Santa Cruz,

Zdarzyło mi się to trzy tygodnie temu. Według mojego banku nie ma żadnych problemów z moim kontem bankowym, sprawdzili szczegóły wpisane na Itunes i wszystko powinno być w porządku. Próbowałem innej karty bankowej (inny bank zweryfikował wszystkie dane i OK ich koniec), ale ten sam problem utrzymuje się i nadal czeka na odpowiedź Apple.

Nie sądzę, że możesz, ale rzeczy ze sklepów iTunes w USA spoza USA. Umowa EULA mówi: „Tylko sprzedaż w USA”. Apple twierdzi, że wymusi „korzystanie z technologii”. Kiedy jestem za granicą, nie mogę nawet kupić rzeczy, nawet jeśli karta kredytowa nie ma problemów.
GeneQ

Mam ten sam problem, wciąż otrzymuję informację, że moja karta została odrzucona, problem polega na tym, że korzystam z Paypal, właśnie próbowałem użyć karty podarunkowej iTunes i wciąż mi mówi, że moja karta została odrzucona.

Jest tego kilka przyczyn: oficjalny artykuł Apple KB znajduje się na stronie apple.stackexchange.com/q/125846 .
bmike

Odpowiedzi:


5

„Oficjalnym” sposobem naprawienia problemu przez Apple jest wysłanie wiadomości e-mail do obsługi Apple iTunes (iTunesStoreSupport@apple.com), poinformowanie ich o problemie, a następnie poczekanie, aż naprawią to za Ciebie. Dobra wiadomość o tym rozwiązaniu polega na tym, że odpowiedź na mój adres e-mail była bardzo szybka, osoba wsparcia wiedziała, jaki jest problem i jak go naprawić, i w ciągu kilku dni od poinformowania go o problemie, który rozwiązali, i jestem gotowy do pracy jeszcze raz.

Po tym, jak powiedzieli mi, że zostało to naprawione, zajęło prawie dokładnie 24 godziny, a w wiadomości e-mail powiedzieli mi „poczekaj około 24 godzin i spróbuj ponownie kupić aplikację”.

W tym czasie miałem ten problem (podczas podróży za granicę) nie miałem ochoty „czekać”, jak sugerowały inne odpowiedzi, ale ponieważ został rozwiązany tak sprawnie i szybko przez obsługę iTunes, nie sugerowałbym kierunek działania. Jest to dla nich znany problem.


Jakiego adresu e-mail używałeś? Nie widzę żadnego adresu opublikowanego w widocznym miejscu na stronie wsparcia iTunes.
pr1001 10.10.10

iTunesStoreSupport@apple.com - Znalazłem go na stronie Apple lub za pośrednictwem iTunes, nie mogę sobie teraz przypomnieć. Dodam to również do mojej odpowiedzi.
Bryson,

5

Wcześniej miałem ten problem. Nie jestem pewien, co go spowodowało, ale po kilku dniach znów zadziałało. Oto ludzie dyskutujący o tym na forach wsparcia Apple, ale wydaje się, że nie ma rozwiązania. Myślę, że mój mógł być przejściowym problemem z usługą lub czymś takim. To się nigdy więcej nie powtórzyło.


1
Link do dyskusji wydaje się martwy.
Soner Gönül,

1

TO DZIAŁAŁO DLA MNIE

Rozmawiałem z moją firmą wydającą karty kredytowe, która wspomniała, że ​​nazwa musi być DOKŁADNIE taka sama jak na twojej karcie, W TYM BYĆ W KAPSACH. Ponieważ nie ma miejsca na drugie imię, dodaj je po imieniu w informacji o karcie kredytowej w sklepie z aplikacjami, na przykład Imię: JOHN C Nazwisko: SMITH. Kiedy to zrobiłem, zadziałało.

Powodzenia!


0

Wciąż dostaję ten problem z Itunes i tak rozwiązałem go bez kontaktu z Apple. 1. Upewnij się, że masz środki na dedykowanej karcie 2. Sprawdź szczegóły w banku i poinformuj ich o wszelkich danych, które nie mogą być poprawnie wprowadzone do iTunes, tj. Title Itunes wymienia Panią, Panią i Panem, ale nie Miss. informacje o Itunes wyloguj się ze swojego konta, zamknij Itunes i pozostaw na około godzinę, a następnie ponownie wprowadź dane.

To działa dla mnie, ale nie mogę zagwarantować, że zadziała dla kogokolwiek innego.


0

rozwiązałem to, wylogowując się ze Sklepu na iPadzie. Następnie zaloguj się ponownie. W tym momencie skłonił mnie do sprawdzenia szczegółów płatności. Zrobiłem to, co konieczne i zniknęło.

Uruchom iTunes w wylogowaniu z komputera, a następnie zaloguj się ponownie. To powinno zostać rozwiązane.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.