Apple wciąż prosi mnie o zaakceptowanie nowych warunków iCloud


14

Na moim telefonie pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o zaakceptowanie nowych warunków. Aby wyłączyć te powiadomienia, muszę wyłączyć iCloud. Niestety, kiedy wchodzę w moje ustawienia, aby wyłączyć iCloud, wymaga to zaakceptowania nowych warunków, aby nawet wyłączyć iCloud!

Czy ktoś zna inny sposób na obejście tego? Dzięki.

Odpowiedzi:


5

Możesz zadzwonić do Apple Care, aby wyłączyć dla ciebie icloud. Wykonanie tego zajmie kilka godzin, więc sugeruję zaakceptowanie regulaminu i wylogowanie się z icloud poprzez „ustawienia> icloud”, jak powiedział @Buscar.


4

Ponieważ początkowo włączyłeś iCloud, i tak będziesz musiał zaakceptować regulamin.

Masz konto iCloud!

Wyłączenie go jest teraz za późno, ponieważ produkt był już używany.


8
> i tak będziesz musiał zaakceptować regulamin ... Wyłączenie go jest teraz za późno, ponieważ produkt był już używany. Dlaczego? Używał go na starych warunkach. Zgodził się na stare warunki. Chociaż Apple ma prawo do anulowania usługi, jeśli nie wyrazi zgody na nowe warunki, nie mogą zmusić go do zaakceptowania nowych warunków. Może zrezygnować z korzystania z usługi - i to wydaje się być jego intencją.
Bob

@ Bob masz rację, nie musi on akceptować warunków, jednak Apple ma prawo nadal o nie poprosić. Korzystanie z usługi zostało już zainicjowane, zaprzestanie nie rozwiązuje żądania akceptacji warunków. Może usunąć swoje konto iCloud ze swojego urządzenia, ale nie ze strony icloud.com
Ruskes

1

Żadna z istniejących odpowiedzi nie rozwiązała mojego problemu w systemie iOS 9. Mam wiele kont iCloud skonfigurowanych w moim telefonie, co było przyczyną problemu. Postępowałem zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi tutaj i moje problemy zostały rozwiązane. Dla potomności, oto fragment tego linku:

Nie ma o tym dużo gadania, przede wszystkim dlatego, że dotyczy to tylko kilku użytkowników iPhone'a / iPada, którzy mają i używają więcej niż jednego Apple ID na swoim urządzeniu. To ty, więc oto jak to naprawić:

  1. Stuknij Ustawienia> Poczta, kontakty, inne, a następnie stuknij pierwsze konto iCloud. Powinieneś zobaczyć link Warunki w górnej części na niebiesko.
  2. Stuknij link, przewiń w dół i stuknij link Akceptuj.
  3. Powtórz kroki 1 i 2 dla wszystkich innych kont iCloud, które masz na liście kont.

Dobrze, że niektóre osoby mieszają wiele kont na tym samym urządzeniu.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.