Chcę utworzyć nowy kalendarz „na moim komputerze Mac”, ale brakuje elementu w calendar.app v. 8


10

Przeprowadziłem migrację do systemu Mac OS X 10.10 Yosemite. Czasami używam kalendarza „na moim komputerze Mac”. Chciałem tylko stworzyć jeden dla jednego z moich projektów, ale widzę tylko „Exchange”, „Google” i „iCloud”, ale nie chcę żadnego z nich, tylko lokalnego.

Element menu już nie istnieje. Jakiego ustawienia mi brakuje?


Czy pytasz prawym przyciskiem myszy na pasku bocznym z kalendarzami i wybierasz „Nowy kalendarz”? Nie jestem pewien, czy rozumiem pytanie.
Mateusz Szlosek

Idę do „Plik” -> „Nowy kalendarz” -> „...”. Kiedyś istniał element „Na moim komputerze”. ale widzę tylko iCloud, Google lub wymieniam się tam ... Na pasku bocznym kalendarza nie ma sekcji „na moim komputerze Mac”.
ilya

2
Czy masz kalendarz w kategorii „Inne”? Jeśli tak, wybierz go, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy pasek boczny i wybierz Nowy kalendarz. Za pomocą tej metody mogę utworzyć lokalny kalendarz (na moim komputerze Mac).
Mateusz Szlosek

WOW, tak .. to się pojawiło. A teraz mam też pozycję menu pod nowym ...
ilya

Odpowiedzi:


13

Aby utworzyć lokalny kalendarz w Yosemite (gdy taka opcja nie jest dostępna w menu Plik ), przejdź do kalendarza w sekcji Inne na pasku bocznym, wybierz jedno i kliknij prawym przyciskiem myszy , a następnie wybierz Nowy kalendarz . Powinno to utworzyć kalendarz w sekcji Na moim Macu (lokalnie).


Jak wspomniano w odpowiedzi Steve'a Mosera poniżej , może być konieczne ukrycie innych grup kalendarzy, zanim pojawi się ten element menu. Musiałem zwinąć je wszystkie, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy w szarym pustym obszarze paska bocznego.
Justin Maxwell

6

Jako dodatek do powyższego, jeśli sekcja Inne nie jest widoczna na pasku bocznym, przejdź do Preferencji i wybierz ikonę Ogólne .

Teraz wybierz Pokaż kalendarz urodzin lub Pokaż kalendarz świąt (lub oba) i zamknij panel Preferencje . Inny rozdział zostanie dodany poniżej w iCloud sekcji.

Teraz można kliknąć prawym przyciskiem myszy w Pozostałe części, wybierz Nowy kalendarz i untitled kalendarz jest tworzony w na moim Mac sekcji powyżej w iCloud sekcji.

Uważam to za bardzo przydatne, jeśli potrzebuję aplikacji do uruchamiania o określonej godzinie każdego dnia na jednym komputerze Mac, a nie na żadnym innym. Zapobiega to również pojawianiu się alertów na innych urządzeniach, takich jak iPhone lub iPad, w których nie mają one znaczenia.


3

Inne odpowiedzi nie działały dla mnie, dopóki nie ukryłem wszystkich innych grup kalendarzy, najeżdżając na nich kursorem myszy, aby wyświetlić przycisk ukrywania. Następnie kliknąłem prawym przyciskiem myszy, aby utworzyć nowy kalendarz.


1

Właśnie miałem ten problem z nowym MacBookiem z systemem Sierra. Próbowałem wyłączyć kalendarze iCloud, ale gdy tylko zostało włączone, moje lokalne kalendarze zostały przeniesione do iCloud.

Wreszcie był w stanie to zrobić, wybierając jeden z kalendarzy w folderze Inne (tj. Znalezione w aplikacjach), a następnie wybierając polecenie Plik -> Nowy kalendarz.


0

Jeśli najpierw wyłączysz swoje konto iCloud za pomocą panelu sterowania Preferencje systemowe, w menu Plik> Nowy kalendarz pojawi się opcja „Na moim Macu”. Nowy kalendarz można następnie utworzyć w ramach nowej grupy „Na moim Macu”.


0

Pojawił się, wyłączając wszystkie konta kalendarza w sekcji preferencji kalendarza, a następnie włączając je ponownie

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.