Czy w iTunes jest przycisk „Zatrzymaj się po odtworzeniu tego utworu”?


31

Bo może po prostu chcę położyć się do łóżka po tej jednej piosence (ale nie chcę jej zatrzymywać w połowie - to klasyk).

Edycja: Znaleziono obejście w iTunes 11, rozwiązanie z dwoma kliknięciami, ale działa. Zobacz moją odpowiedź.

Odpowiedzi:


34

iTunes 11

Kliknij przycisk W górę Dalej i naciśnij wyczyść. Zatrzyma się po bieżącym utworze, niezależnie od tego, od którego utworu się zaczyna.

iTunes 12

„Wyczyść” znajduje się na końcu listy W górę, a nie na górze, więc musisz wykonać dodatkowy krok, przewijając w dół.


2
⌥⌘U to skrót klawiaturowy, aby otworzyć wyskakujące okienko Up Next. Nie znam wbudowanego skrótu do Wyczyść, ale jeśli masz Tab ustawiony do przesuwania fokusu między „Wszystkimi kontrolkami” (Control + F7, aby przełączyć), możesz nacisnąć Wyczyść po otwarciu wyskakującego okienka, naciskając Tab trzy razy, a następnie naciskając spację.
Rory O'Kane,

Niestety wydaje się, że nie współpracuje z odcinkami podcastów, które nadal są nieświadome.
contrebis,

1
Robię to cały czas. Chciałbym jednak, aby istniał sposób, aby zatrzymać utwór po bieżącym utworze bez czyszczenia Up Next. (:
SilverWolf - Przywróć Monikę

Jeśli chcesz móc wyczyścić kolejkę Up Next za pomocą jednego skrótu klawiaturowego, zobacz to pytanie .
Rory O'Kane,

5

Nie ma takiego polecenia, ale możesz zatrzymać odtwarzanie iTunes po zakończeniu bieżącego utworu, używając przeglądarki kolumn, aby przejść do dowolnego albumu innego niż bieżący. Po zakończeniu bieżącego utworu iTunes przestanie odtwarzać.


Hmm, sztuczka nie do końca działa. Kiedy mówisz „Przełączanie na inny album niż bieżący”, oznacza to po prostu kliknięcie albumu, prawda?
Enrico Susatyo,

1
Wierzę, że to działa tylko wtedy, gdy używasz przeglądarki kolumn.
Nathan Greenstein,

@Nathan - poprawnie, zmodyfikuje moją odpowiedź.
Neil Fein,

Huh Nie wiedziałem o tym!
SilverWolf - Przywróć Monikę

4

Nie, w iTunes nie ma polecenia, ale dzięki Applescript możesz dodać funkcjonalność. W przypadku iTunes i Applescript zobacz Doug's Applescripts dla iTunes, a one muszą zatrzymać się po bieżącym utworze .


4
Tylko heads-up, będziesz potrzebować Rosetty, aby uruchomić skompilowaną wersję tego, który pobiera (więc nie będzie działać na Lionie). Rozwiązaniem jest otwarcie pliku do pobrania w edytorze AppleScript i zapisanie jako. Spowoduje to rekompilację dla Intela.
Nathan Greenstein,

Naprawdę szukałem natywnego rozwiązania, ale myślę, że odpowiedź na to pytanie lub odpowiedź Neila jest najbliższa.
Enrico Susatyo

4

Nie ma wbudowanej opcji, aby to zrobić, ale istnieje kilka aplikacji innych firm, które są dostosowane do Twojej sytuacji.

Berceuse (2 USD)

Ten, który robi dokładnie to, o co prosiłeś (i więcej).
Zasadniczo pozwala ustawić liczbę utworów do odtworzenia, ilość czasu lub całą listę odtwarzania do odtworzenia przed wykonaniem określonej czynności (zamknięcie, sen, pauza itp.).

Jeśli szukasz darmowej wersji, istnieją dwie opcje, które są tylko licznikami czasu (ustaw długość utworu, aby odtworzyć jeszcze jedną).

iTunes Sleep Timer (bezpłatny)

Jest to AppleScript, który pozwala po prostu uruchomić go i wprowadzić liczbę sekund, aby kontynuować grę.

Timer iTunes (bezpłatny)

To jest widget pulpitu nawigacyjnego, który pozwala przeciągnąć suwak, aby ustawić czas kontynuowania gry.


1

Umieść utwór na liście odtwarzania i kliknij pole wyboru. Wszystkie utwory z listy odtwarzania również będą musiały zostać wyłączone.

Lub łatwiej, aby utwór był jedynym utworem na liście odtwarzania.


0

Jeśli użyjesz wyszukiwanego terminu w iTunes, aby wyszukać tylko ten utwór, odtwarzanie zostanie zatrzymane po zakończeniu (chyba że ustawisz zapętlanie). Możesz też utworzyć listę odtwarzania z tą piosenką, a zrobi to samo.


0

Nie mogłem tego zrobić z odcinkami podcastów. Więc robię to:

Kliknij odcinek prawym przyciskiem myszy i wybierz „Pokaż w Finderze”. Następnie w Finderze kliknij ponownie prawym przyciskiem myszy i wybierz „Otwórz w odtwarzaczu Quicktime”

Przyznaję, że jest to nieporęczne obejście, ale działa.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.