Jak mogę zmienić pozycję wyskakujących powiadomień? [duplikować]


13

Z Yosemite otrzymaliśmy przydatne, przypominające warczenie, wyskakujące okienka z centrum powiadomień. Jest świetny, ale często ukrywa przydatne narzędzia, które również zajmują prawą górną pozycję ekranu.

Czy w jakikolwiek sposób można zmienić pozycję tych alertów (za pomocą preferencji systemowych, listy lub aplikacji)?

Odpowiedzi:


5

Niestety nie ma jeszcze wbudowanego sposobu zmiany pozycji wyskakujących okienek. Problem jest dobrze znany (na przykład zobacz tutaj: Zmień lokalizację powiadomień w centrum powiadomień ). Jedynym sposobem na dostosowanie pozycji powiadomień jest użycie aplikacji komercyjnej - Growl ( http://growl.info ) dla aplikacji, które ją obsługują lub wyłączenie wszystkich lub niektórych powiadomień za pomocą Preferencji systemowych -> Powiadomienia.


Czy Growl może być użyty do zastąpienia wbudowanych powiadomień? Czy może próba tego uniemożliwiłaby użytkownikowi otrzymywanie określonych rodzajów alertów macOS?
EJ Mak

Cóż, to bardzo stara odpowiedź (i informacje), ale możesz spróbować zainstalować ją i przekonać się sam. Jednak Growl nie jest już aktywnie rozwijany, ponieważ Apple zaimplementowało powiadomienia w OSX.
Denis Rasulev

Ale zrobili to źle ...
Justace Clutter
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.