Usuwanie zakupów iTunes App Store z mojego konta


12

Więc ... W ciągu 2 lat posiadania mojego ukochanego iPhone 3GS znalazłem wiele przydatnych aplikacji, z których często korzystam. Jednak w trakcie znajdowania tych aplikacji pobrałem też znacznie, dużo bardziej gówniane aplikacje.

Wraz z wprowadzeniem sekcji „Kupione” w App Store wiele z setek aplikacji, które pobrałem (głównie kiepskich), pojawiło się ponownie. Aplikacje są odrażające i wypełniają całą przestrzeń. Czy istnieje sposób, aby usunąć je (z mojego konta) na zawsze , a przynajmniej je ukryć ?

Odpowiedzi:


8

Przepraszamy, ale obecnie nie ma możliwości usunięcia zakupionych (w tym bezpłatnych) aplikacji z iTunes AppStore. Ten sam problem z Mac AppStore.

Poprosiłem już o tę funkcję w iTunes Feedbacks i możesz zrobić to samo, aby Apple zrozumiał, czego chcemy.

Możliwość ukrywania zakupów w sklepie z aplikacjami na iOS powinna obejmować większość rzeczywistych sytuacji, w których normalnie usuwasz poprzedni zakup. Chroni także tych, którzy stracili kontrolę nad swoimi kontami i ktoś złośliwie usuwa poprzednie zakupy. Pomysł, że przeszłość jest niezmienna, ale dla niektórych chcemy ukryć niektóre przedmioty przed znaczeniem.


gah, ogólna odpowiedź

5
@bckbck - Konkretna odpowiedź, ale nie to, na co liczyłeś.
Dan Ray

1
ostatnia część to część ogólna

4
Wolisz: „znaleźć pracę w Apple R&D i narzucić swój pomysł”?
Bil

6

iTunes 10.5 został już wydany i zawiera tę funkcję. Przejdź do iTunes Store> Kupione> Aplikacje, a następnie kliknij X, aby ukryć zakupy.

Pamiętaj, że wciąż jest nowa sekcja „Ukryte zakupy”, w której możesz zobaczyć te, które ukryłeś (i możliwość ich ujawnienia).

Nie ma możliwości faktycznego usunięcia poprzedniego zakupu, tylko ukrycie ich przed widokiem.


2

możesz ukryć wszystkie zakupione przedmioty. Instrukcje dla OS X 10.01 / iOS 8 / iTunes 12 (choć podobne do poprzednich wersji).

W Mac App Store:

 1. Kliknij Zakupy
 2. R Kliknij aplikację, którą chcesz ukryć
 3. wybierz „Ukryj zakup”

W sklepie iTunes na urządzeniu z systemem iOS przesuń od prawej do lewej i wybierz ukryj.

W sklepie iTunes w iTunes:

 1. Przejdź do sekcji Aplikacje w iTunes
 2. Kliknij „App Store” (ostatni element)
 3. Kliknij „Kupione” (po prawej stronie, w pobliżu informacji o koncie)
 4. Znajdź aplikację, którą chcesz ukryć, i kliknij „x” w lewym górnym rogu ikony
 5. Na pytanie, czy chcesz ukryć zakup, kliknij „Ukryj”

1

Nie, ale opinie klientów z pewnością wpłynęły na tę funkcję, a więcej opinii może przynieść pożądane filtrowanie.

Korzystałbym raczej z rekomendacji, gdybym mógł wybrać niektóre pliki do zignorowania.

Kontrola nad odfiltrowywaniem zakupionych elementów z listy ponownego pobierania sprawiłaby, że ta funkcja byłaby o wiele bardziej przydatna.

Kontrola jest zawsze przyjemna, ale gdy ktoś ma 300 aplikacji na iTunes i usunął 100 po tym, jak nigdy więcej ich nie użyje, na liście może znajdować się duża część niewypałów.


0

Zgodnie z http://support.apple.com/kb/HT5772 ( Jak usunąć zawartość pobraną ze sklepu iTunes Store, App Store, iBooks Store lub Mac App Store , ostatnia modyfikacja: 13 maja 2014 r.)

Aplikacje

iPhone, iPad lub iPod touch

 1. Naciśnij i przytrzymaj aplikację, którą chcesz usunąć.
 2. Aplikacje zaczną się trząść.
 3. Naciśnij X w aplikacji.

Mac lub PC

 1. Otwórz iTunes.
 2. Z menu podręcznego Biblioteka wybierz Aplikacje.
 3. Kliknij aplikację, którą chcesz usunąć.
 4. Naciśnij klawisz Delete na klawiaturze.

1
Nie sądzę, żeby o to prosił ...
milcak

@milcak - Myślę, że metoda opublikowała odpowiedzi na „Czy istnieje sposób, aby usunąć je (z mojego konta) na zawsze”? przez OP. Jednak nie przetestowałem tego. Jeśli myślisz lub wiesz inaczej, z zadowoleniem przyjmuję wyjaśnienie, jaka jest konkretna różnica, a jeśli testowałeś, czy nie. To pomoże nam wszystkim. Dzięki.
sancho.s ReinstateMonicaCellio

To, co sugerujesz, powoduje pewne usunięcie, ale usunięcie innego rodzaju. To, co zasugerowałeś (i myślę, że OP wyjaśnił, że o tym wie), to usunięcie aplikacji z lokalnej pamięci urządzenia. OP chce, aby aplikacje zostały usunięte z jego konta - NIE jego urządzenia. Po usunięciu aplikacji na urządzeniu jest ona nadal widoczna na koncie i pytamy, jak należy ją usunąć.
milcak

@milcak - Postępowanie zgodnie z procedurą opisaną w „Mac lub PC” powoduje usunięcie aplikacji z iTunes (tj. konta). Nie ma to nic wspólnego z urządzeniem. Właśnie go przetestowałem i wydaje się, że działa. W rzeczywistości ostrzega, że ​​aplikacja nie zostanie usunięta z urządzenia (myślę, że powinieneś to zrobić osobno). Nie wiedziałbym, czy jakoś się pojawi.
sancho.s ReinstateMonicaCellio
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.