Odpowiednik funkcji HeardWord Dragon NaturallySpeaking w Dragon Dictate 4


14

W Zaawansowanym poleceniu skryptowym Dragon NaturallySpeaking w systemie Windows HeardWord jest funkcją, która pozwala Dragon NaturallySpeaking zachowywać się tak, jakby rozpoznane słowo otrzymało określone polecenie, sekwencję słów lub polecenie głosowe. HeardWord można wykorzystać do utworzenia polecenia, które wykonuje szereg innych poleceń lub ma taką samą funkcję jak istniejące polecenie, ale ma inną nazwę.

Oto przykład wpisania pogrubionej uwagi na końcu dokumentu.

HeardWord "go", "to", "bottom"
HeardWord "set", "font", "bold"
Wait 1
SendDragonKeys "{Enter 2}" + "This document was dictated using Dragon NaturallySpeaking."

Czy w Dragon Dictate 4 można napisać polecenie głosowe, które wywołuje inne polecenia głosowe (np. Polecenie głosowe, które wywołałoby wbudowane polecenie „Cap”)?

Ponieważ kupiłem ten produkt ponad sześć miesięcy temu, nie mam już dostępu do obsługi klienta. Wyszukiwanie w Google nie przyniosło żadnych interesujących wyników.

Odpowiedzi:


1

Może to zależeć od tego, którą aplikację podyktujesz.

Pomoc online jest dostępna po kliknięciu ikony Smoka na pasku menu.

Lub kliknij tutaj: http://www.nuance.com/products/help/dragon/dragon-for-mac/enx/Content/GetStarted.htm

W przeciwnym razie menedżer poleceń znajduje się w tym samym menu na pasku menu.

Na Macu możesz używać Applescript z menedżerem Dragon Command.


Jaki jest odpowiednik funkcji HeardWord Dragon NaturallySpeaking w Dragon Dictate?
Franck Dernoncourt

:( Postawiłeś -1 dla mojej odpowiedzi. To niesprawiedliwe. Jestem nowy w StackExchange w tym sensie, że trudno mi zdobyć punkty na stronie, aby pozwolić mi pójść trochę dalej. Gdybym nie zrobił ' opublikowałem odpowiedź, której nie mogłem nawet skomentować, aby zadać dodatkowe pytanie. W każdym razie, powiadam wam, napisałem do Nuance i zapytałem: „Czy istnieje odpowiednik funkcji„ Heardword ”w Windows Dragon NaturallySpeaking w Dragon Dictate 5.0.4 na Maca? Jeśli tak, czy mógłbyś mi powiedzieć, gdzie mogę go znaleźć? "Przepraszam za mój angielski. Poczekaj i zobacz ... jeśli będziesz. Wrócę.
Peri

Nie przegłosowałem! ktoś inny to zrobił. Dzięki, proszę daj mi znać, co odpowiedział Nuance, jestem ciekawy.
Franck Dernoncourt

Ups, przepraszam: s W każdym razie Nuance dało mi odpowiedź… z pytaniem. Bądźcie czujni. Rzuciłem okiem na menedżera dowodzenia w Dragon Dictate 5.0.4, którego jestem właścicielem. Wydaje się, że możliwe jest układanie niektórych skrótów klawiaturowych i uruchamianie ich za pomocą jednego polecenia głosowego. W przeciwnym razie założę się, że będzie tylko Apple Script lub Automator do komponowania bardziej złożonych scenariuszy.
Peri

2
Otrzymałem ostateczną odpowiedź. Odpowiedź brzmi: nie .( Powiedziano mi, że w każdym razie ta funkcja w systemie Windows jest dostępna tylko dla wersji Pro lub Medical. Wsparcie prześle prośbę do zespołu programistów.
Peri
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.