Pliki Time Machine nie mogą zostać usunięte


0

Położyłem Mavericks na moim komputerze iMac i Time Machine zakończył aktualizację. Chcę tylko usunąć wszystkie pliki TM z zewnętrznego HD, ale nie mogę. Wygląda na to, że reformowanie jest jedyną odpowiedzią. Jakieś rozwiązania? Korzystanie z SuperDuper! teraz.

Odpowiedzi:


1

Usuwanie kopii zapasowych Time Machine może zająć bardzo dużo czasu, ponieważ mogą zawierać setki tysięcy plików. Przeniesienie plików do kosza może zająć dużo czasu, opróżnienie kosza może zająć dużo czasu, a użycie poleceń „rm” z wiersza poleceń może zająć dużo czasu. Przez długi czas mam na myśli dziesiątki godzin.

Zazwyczaj najszybszym sposobem na usunięcie takiej liczby plików jest użycie Narzędzia dyskowego do wymazania i / lub sformatowania i / lub partycji dysku. Skopiuj wszystko, czego nie chcesz stracić z dysku, sformatuj go i ponownie uruchom proces TM.


To nie jest kwestia czekania, mówi mi, że nie mogę usunąć plików. Ponowne formatowanie HD to jedyne znane mi rozwiązanie. Dzięki Apple za nieudzielenie administratorowi maszyny mocy do robienia tego, co chce! Microsoft cały czas wygląda lepiej. Apple = GŁUPIE!
slh
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.