iPhone pokazuje 1,3 GB zdjęć, ale nie mam żadnych [zamkniętych]


11

Edytowane:

Oryginalne pytanie: Mój iPhone 4S pokazuje, że mam 1,3 GB zdjęć, ale nie mam żadnych. Jak opróżnić tę ilość miejsca i udostępnić ją?

Idę do „ustawień” - & gt; „ogólne” - & gt; „użycie” - & gt; „Zarządzanie pamięcią masową”, a następnie „Zdjęcia i aparat fotograficzny” pokazuje, że jest 1,3 GB miejsca, ale nie mam żadnych zdjęć. Idę więc do tego „Zdjęcia i aparat fotograficzny” i widzę, że „Udostępniony strumień zdjęć” zajmuje większość, więc około 1,3 GB, ale nie udostępniam żadnych zdjęć. Ale! Jeśli zrobię jedno zdjęcie za pomocą aparatu, a następnie pojawi się ono w „Zdjęcia” - & gt; „Rolka z aparatu”, a następnie przejdź do „ustawień” - & gt; „ogólne” - & gt; „użycie” - & gt; „zarządzaj pamięcią masową” - & gt; „Photos & amp; Camera” pokazuje, że „Photo Library” wykorzystuje prawie 1,3 GB miejsca w moim iPhonie i „Shared Photo Stream” prawie w ogóle. A jeśli usunę to jedno zdjęcie, to „Shared Photo Stream” pokazuje, że jest prawie 1,3 GB przestrzeni, a „Photo Library” używa prawie żadnego.

Używam systemu iOS 8, ale wcześniej, gdy istniał system iOS7, problem był taki sam i był to główny powód, dla którego zaktualizowałem system do iOS8, ponieważ miałem nadzieję, że rozwiązuje ten problem, ale problem nadal istnieje.

Prosimy o pomoc Koniec pierwotnego pytania.

Dodano ostatnie: Niezależnie od tego, który system iOS i build jest zainstalowany, ten sam problem występował nawet wtedy, gdy zainstalowany jest najnowszy system iOS. Powiedziałem, że to coz
Jedynym rozwiązaniem jest zainstalowanie na przykład iExplorer na PC, a następnie podłączenie iPhone'a do komputera i za pomocą iExplorer usuń wszystkie dane pamięci podręcznej na iPhone. Pamięć podręczna zdjęć na iPhonie zachowuje się, nawet jeśli iPhone został przywrócony do ustawień fabrycznych i ustawiony jako nowy. Jak powiedziałem problem rozwiązany przez oprogramowanie innych firm. Apple nie miał pojęcia, jak to naprawić.


Wyłącz udostępniony strumień zdjęć.
Jash Jacob

Emil - wyedytuj to, aby uwzględnić - jaka wersja systemu iOS jest zainstalowana (ustawienia - & gt; ogólne - & gt; o) i podaj pełny ciąg oraz kompilację. na przykład 8.1.3 (12B466)
bmike

2
Tutaj znalazłem rozwiązanie .... na youtube youtube.com/watch?v=8WT3Z0Hals4 ... Właściwie to problem pojawia się w systemie iOS 8, kiedy iPhone wprowadził opcję Ostatnio usunięte zdjęcia, w tym błąd nie usuwa zdjęć samemu ... musisz je usunąć ręcznie.
Harinder


1
Zdjęcia zużywają teraz 8,5 GB zdjęć, ale nie mam zdjęć. Usunięto już wszystkie z „ostatnio usuniętych zdjęć”.
Jonny

Odpowiedzi:


8

Jestem pewien, że mam twoją odpowiedź! Sam miałem ten sam problem.

Wygląda na to, że aplikacja Zdjęcia ma „fajną funkcję” o nazwie „Niedawno usunięte”, która CIĄGŁA UTRZYMUJE usunięte zdjęcia w urządzeniu przez pewien czas. SO ... Wystarczy kliknąć swoją aplikację do zdjęć, a następnie kliknąć folder OSTATNIE USUNIĘTE, a następnie opróżnić jej zawartość.

Mam nadzieję, że to pomoże!


Nie pomogło mi, ale to świetna wskazówka, dzięki.
JeanSibelius

1

Czy próbowałeś synchronizować iPhone'a z iTunes? Jeśli to nie zadziała, zazwyczaj wchodzę w to

settings- & gt; general- & gt; reset- & gt; wymaż całą zawartość i ustawienia i usuń całą zawartość.

Upewnij się, że wyłączasz zdjęcia iCloud, aby wyeliminować to ponownie.


0

Musisz kupić dodatkową pamięć masową iCloud. Nie mogłem tego zrozumieć, a potem kupiłem 20 gb za 0,99 dolara miesięcznie i natychmiast wyczyściłem wszystkie widmowe zdjęcia. Mam teraz dużo miejsca w telefonie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.