Czy istnieje odpowiednik Mac dla przyciągania okien? [duplikować]


19

W systemie Windows można użyć klawisza Win + strzałki, aby przyciągnąć okna do połowy ekranu. Czy istnieje odpowiednik OSX?

Znalazłem program, który robi to o nazwie HyperDock . Działało dobrze, ale była to tylko wersja próbna. Ma więcej funkcji niż mnie obchodzi i kosztuje dużo (IMO).

Czy są jakieś inne programy, które są darmowe lub tańsze, które robią to samo?


Odpowiedzi:


23

W zależności od technicznych upodobań możesz wypróbować Spectacle lub zainstalować coś takiego jak Mjolnir .


2
Spektakl jest dokładnie tym, czego szukam i za darmo!
Keltari,


Oczywiście, kiedy OS X El Capitan zostanie wydany, będziesz mieć wbudowaną funkcję przyciągania okien w ramach kontroli misji.
juandesant

Link do Mjolnir nie działa.
xApple

@xApple dzięki za zwrócenie na to uwagi, zredagowałem odpowiedź, aby zapewnić lepsze linki.
czerwiec

3

BetterTouchTool (blog.boastr.net) właśnie to robi. Uważam, że jest to bardzo wygodne w użyciu z gładzikiem: dotykając różnych części gładzika, mogę przyciągać okna do odpowiedniego obszaru ekranu, jednej z najbardziej przydatnych funkcji BetterTouchTool (ale ma wiele innych, sprawdź to !)

Edycja: BetterTouchTool nie jest już bezpłatny


1
Podobało mi się lepsze narzędzie dotykowe do szybkiego i łatwego przyciągania za pomocą touchpada. Aż stał się płatnym wnioskiem. Nigdy nie korzystałem z żadnych innych funkcji, więc nie widziałem, żeby wartość się opłacała. Spectacle działa dobrze, tylko bez opcji touchpada.
Steven C. Howell

BetterTouchTool jest teraz opcją płatną. Prawdopodobnie powinieneś edytować swoją odpowiedź, aby to uwzględnić.
xApple

za pomocą bettersnap z okularami. Przeciąganie i przyciąganie jest świetne z lepszym przyciąganiem. Skróty klawiszowe są dobre ze spektaklem
Rıfat Erdem Sahin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.