„Kup mi kawę” jako zakup w aplikacji?


Odpowiedzi:


22

Tak. Tego rodzaju IAP „darowizny” jest w porządku i zatwierdzony przez Apple.

Przykład aplikacji, która korzysta z tego, znajduje się w Pedometer ++ (aplikacji promowanej przez Apple wielokrotnie), która wykorzystuje trzy IAP darowizny o różnych wartościach, aby umożliwić użytkownikom większą kontrolę nad ilością ich darowizny - również dozwolone.

                                 


1
Tak, właśnie to :)
Matthieu Riegler

3
Pamiętaj, że jesteś zobowiązany do zapewnienia pewnego rodzaju dodatkowych funkcji w zamian za „darowizny”
Cofnij

1
@Undo Jakie jest twoje źródło? Odpowiedź grgarside wygląda mi na powiedzenie, że nie musisz dawać żadnej innej funkcjonalności. Jeśli to nie prawda, głosowałbym za odpowiedzią z dobrym źródłem.
Kevin - Przywróć Monikę

5
FWIW moja aplikacja z tą funkcją została zatwierdzona przez Apple. Musiałem zapewnić ekran aplikacji. Podałem tylko ekran wyskakującego okienka z prośbą o potwierdzenie (i pokazuje cenę).
Matthieu Riegler,

3
Staram się zdecydować, czy najlepiej jest to zaimplementować jako zakup w aplikacji jako „materiały eksploatacyjne” czy „nieobsługowe”. Przypuszczam, że „Materiały eksploatacyjne” pozwoliłyby użytkownikowi na wielokrotne podanie tej samej wskazówki?
Chris
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.