Powiadomienia na podwójnych monitorach: jak mogę określić, który monitor?


67

Chciałbym otrzymywać powiadomienia na moim lewym monitorze, a nie na prawym monitorze. Trudno je zobaczyć, kiedy patrzę na lewy monitor (ponieważ są one po prawej stronie i są raczej dużymi monitorami).

Czy jest jakiś sposób na utrzymanie ekranów w tej kolejności, ale aby powiadomienia pojawiały się na ekranie, na którym chcę, żeby pojawiały się?

Odpowiedzi:


131

Powinieneś być w stanie to zrobić, wybierając monitor, na którym pasek menu jest aktywny. Spróbuj - Ustawienia systemu -> Wyświetlacze -> Rozmieszczenie i przeciągnij mały biały pasek na monitor, na którym chcesz wyświetlać powiadomienia.


25
Wow, to wcale nie jest oczywiste.
Sridhar Sarnobat

9
Działa to oczywiście, ale powoduje również przejście przełącznika aplikacji (⌘-Tab) do tego monitora. Czy istnieje sposób na zmianę lokalizacji tylko powiadomień?
TravisCarden,

Jestem zdumiony tym postem! To działa jak urok!
Fisher Coder

5
Co dziwne, opcje cmd-tab pojawiają się tylko na ekranie Macbooka Pro, podczas gdy powiadomienia są na ekranie głównym (tym z białym paskiem)
wrlee

2
@ wrlee, aby przełączyć miejsce, w którym pojawiają się wybory kart cmd, na ekranie w miejscu, w którym mają się pojawiać, najedź myszą na stację dokującą na tym ekranie. To skutecznie przełącza się tam, gdzie pojawia się lista cmd-tab.
JohnQ

0

Taca boczna powiadomień powinna pojawić się na ekranie, na którym aktualnie znajduje się kursor; nie musi to być ekran z aktywnym paskiem menu ... Przekonałem się, że nie zawsze jest spójny i czasami pojawia się na dowolnym ekranie, na którym ostatnio się pojawił. Byłem w stanie zsynchronizować to z oczekiwanym zachowaniem, otwierając i zamykając tacę z ikony paska menu zamiast gestu gładzika.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.